Çatlatma iğnesini 18de mi vurdunuz 20de mi:)

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
1.329
1.344
31
Kızlar selamm, reglimin 13. Günündeyim bugün kontrole gittim en büyük yumurtalarımdan biri 16 mm, 2 tanesi de 14 mm.
Doktor 3 gün sonra gel dedi. Size şunu sorucaktım 2 gün sonra gitsem daha mantıklı olmaz mı, 18de mi çatlatma iğnesi vurmak mantıklı 20de mi, cumaya kadar 19 20 olabilir belki bilemedim :) daha önceden tecrübe edenler fikir verirse sevinirim

Ben çatlatma iğnesi kullanmadım ama kontrolde 19 ve 20 mm yumurta vardı. Birkaç gün sonra gittiğimde çatlamışlardı. 19 20 olması normal yani 18e göre daha iyidir belki de

Ben çatlatma iğnesi kullanmadım ama kontrolde 19 ve 20 mm yumurta vardı. Birkaç gün sonra gittiğimde çatlamışlardı. 19 20 olması normal yani 18e göre daha iyidir belki de
benim kendi kendine çatlamıyor, keşke çatlasa :) sizin tuttu mu peki 19 20 mm oldugunda

Doktoruna güvenmelisin bence. İzlediği bi yol vardır muhakkak

Kızlar bugün çatlama akıntısı geldi, kesin çatladı yumurtam. çünkü baya geldi ve çatladıgı zamanlarda gelen akıntı yani tanıyorum. ama dün daha 16ydı bugün kaç oldu da çatladı bilmiyorum, yarın doktor anlar mı kaçta çatladıgını. Bugün değerlendirdik hemen ama aklım takıldı 17 de çatlasa da tutar mı ki , kendi başına çatlayacagını hiç düşünmemiştim

Çatladıktan sonra boyutunu göremez doktor sadece orda yumurtanın çatlamış olduğu görünüyo ama 1 günde 2 mm falan büyümüş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…