çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende ilkkes denedim ama olmadi ondanda umudu kestim gitmedim bu ay doktora ins vardir ikinizdede cnm
Umidini yitirme bu tedavi yaklasik 5 ay kadar yapiliyor bugun doktor arkadasimla konustum oda ayni evreleri atlatmış ..hsg filmi cekindin mi ..ben çalışmıyorum ama oldukca yogun biriyim kesinlikle kafani dagitman lazim evde otur kur psikoloji altust oluyor evde durdugum zaman bende cok takiyirum

Rahim filmi cekimdim cbm rahim agizi yapisiigi varmis onu cozduler 3 ay denedim ama olmadi hala bende aktifim geziyorum ama ister istemez hep onde oluyor konu hep bebege geliyor

Rahim filmi cekimdim cbm rahim agizi yapisiigi varmis onu cozduler 3 ay denedim ama olmadi hala bende aktifim geziyorum ama ister istemez hep onde oluyor konu hep bebege geliyor
Kesinlikle oyle bi yerden sonra yine konu hep ayni...insallah en kisa zamanda alirsin bebeğini kucagina ..hepimiz bende henuz film cekinmedim bakalım olmazsa cekincem

Cnm ben duzenli adet goruyordum doktorda cok sasirdi bu durumda nasil adet goruyorsun diye mutlaka cektir ama anestezili cektir derim beni doktorum ikma etti anestezisz cektirmeye ama islem.40 dk surunce cok kotu oldu rahim filminden cikinca hicbir agri filan olmuyor

Ben tip 2 diyabet hastasıyım ilk Bebeğimi 3 aylikken kaybettim kalp atışları durduğu için kürtaj oldum o zamanlar diyabetmisim ama haberimiz yoktu doktor da bundan olabilir demisti o yuzden hamilelik varsa ona gore doktor bir yol cizer bende ona gore hareket edeyim diye bugün kan testi yaptırmak için hastaneye acile gittim ama test yapmadılar poliklinige gel dediler çalıştığım için sıkıntı oluyo izin almak

Malesef ama hic bir aci yok islem sonrasi benim doktor ardasim eger sikintin olmasaydi mutlaka olurdu diye soyleyince brnde mecbur kalip gitmistim

Kızlar bugün doktor sağlıklı bir gebelik gibi gözüküyor haftaya salı gel keseyi görmeyi umuyorum dedi. Benim ilk denememdi klomen kullandım ve ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. İğne sonrası 10. Gün hcg 16,80 11. Gün 45,59 14. Gün bugün ise 256,96 çıktı. Uzun oluyor ama ben buradan çok yardım aldım kısaca anlatayım. İğneden 1 gün önce ilişki oldu, iğneden sonra ise 36 saat sonra ve takip eden 5 gün devam etti. İlişkiden sonra kalkmadım duş almadım yattım.( özellikle 36 saat sonra olan) ve 3 aydır folik asit ile glifor kıllanıyordum. Doktor pco için vermişti. Allah hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder inş

Canım rabbim bebeğini kucağna almayı nasip etsin darısı basimiza insallah 10. Gun idrar testi yapms mydn

Amin canm sen ne kadardr ugrasiysn
Biz 1 yıl hiç korunmadık olmadı. Sonra doktora gittim yumurtlama tembelliği var dedi 3 ay falan oluyor glifor kullanmaya başladım sonra inofolic verdi. Adet olduktan sonra da üçüncü günü klomen kullanmaya başladım. Sonra da iğne yapıldı. İlk denememdi Canım.

Ja

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…