çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

benim yumrutlama sıkıntım olmadıgı için klomen kullanmak istemiyorum bu ay kendi halinde takip ettirmek istiyorum eşimde sperm hareketliligi sıkıntısı var birde rahim filmi çekilmek istiyorum açıkçası siz yaptırdınızmı?

Ben rahim film mi cektirdim cnm .duzenli adet oluyorum saati saatine ama rahim agizinda yapisiklik varmis oyuzden 15 ay bosu bosuna ugrastim.cnm arkadasimda da ayni sikinti vardi keciboynuzu kuru yapti her gece icirdi esine birde sabahlari saf zeytin yagi icine incir koydu geceden sabah ac karnina yedirdi kendiside hacamat yaptirarak hamile kaldi belki uygulamak istersiniz diye soyleyim dedim kurler 3 aydan sonra yaradi bu arada

Arkadaşlar 30 kasımda çatlatma iğnesi oldum. Dün kanda hcg 16,80 bugün 45,59 çıktı. Hamilelik diye düşünebilir miyim? Böyle birşey yaşayan oldu mu?

Yarın catlatma ignesi olucam.
İğneden 14 gün sonra net sonuç çıkar diye umut ediyorum.

Yarın iğne olacak ayın 13 ü.
14 gün sonra iğneden iğne etkisini kaybediyor ve öğrenilebilir hamilelik.
Ayın 28 i gibi kana baktırsam mi yoksa bat 4 Ocak mi beklesem?

Yarın iğne olacak ayın 13 ü.
14 gün sonra iğneden iğne etkisini kaybediyor ve öğrenilebilir hamilelik.
Ayın 28 i gibi kana baktırsam mi yoksa bat 4 Ocak mi beklesem?
4ocağı bekle derim bugün iğne olalı 20.günüm testtest yaptım sonuç pozitif pazartesi de kan testi yaptırcam darısı sizlerin başına kızlar inşallah bi sorun çıkmaz

4ocağı bekle derim bugün iğne olalı 20.günüm testtest yaptım sonuç pozitif pazartesi de kan testi yaptırcam darısı sizlerin başına kızlar inşallah bi sorun çıkmaz
Çok güzel bir haber
İnşallah sorun çıkmaz bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız.
Dualarınızı beklerim :)

TE="zeynepzumra, post: 44050341, member: 720672"]Çok güzel bir haber
Dualarınızı beklerim :)[/QUOTE]
Canım inşallah sizlerde iyi haberler alırsınız emekleriniz çabanız boşa gitmesin allahım beni sevindirdi son denememdi sizleride sevindirsin

TE="zeynepzumra, post: 44050341, member: 720672"]Çok güzel bir haber
Dualarınızı beklerim :)
Canım inşallah sizlerde iyi haberler alırsınız emekleriniz çabanız boşa gitmesin allahım beni sevindirdi son denememdi sizleride sevindirsin[/QUOTE]
İnşallah
Benim yarın vurulacak iğne?
Bundan sonraki süreç için önerileriniz neler?

Canım inşallah sizlerde iyi haberler alırsınız emekleriniz çabanız boşa gitmesin allahım beni sevindirdi son denememdi sizleride sevindirsin
İnşallah
Bundan sonraki süreç için önerileriniz neler?[/QUOTE]
Sürekli dinlen ağır kaldırma çömelmemeye dikkat et birde iğneden sonra ilaç yada jel verdi mi doktorun

İnşallah
Bundan sonraki süreç için önerileriniz neler?
Sürekli dinlen ağır kaldırma çömelmemeye dikkat et birde iğneden sonra ilaç yada jel verdi mi doktorun[/QUOTE]
Progestan verdi sadece ve estrofem içiyordum ona devam et dedi.

Arkadaslar bnde igneddn sonraki 10.gun test yaptm silik 2. Cizgi vardi sizce ilacn etkisi midir bu ya

X