çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İlk çatlatma iğnesi denemem, tahmin ettiğim gibi hüsranla sonuçlandı:cry: Bu sabah adet oldum. Henüz çok az geliyor ama geldi işte. Birazdan doktorumu arayacağım ne yapalım, ne zaman geleyim diye...

canım aynı şey benimde oldu bugun hastalandım bu ay beraber paylaşalım yaşadıklarımızı doktora gidip yine klomen kullanacakmısın peki sen ?

Catlatma ignesiyle 2. Denemede tutmuştu benim. 10 haftalık ken kaybettim. Bu ay klomen le devam

Uzulme dicem ama yersiz bi teselli cumlesi oluyor malesef rabbim ins tez vakitte kucaklarimizi oldurur bizleride selamete cikartir ben oakdr cok yiprattim ki kendimi artik alternatif tipta ariyom bisiler

Ben de tam 16. gün oldum. Aslına bakarsanız mutlu oldum. En azından adet oldum. Kist olmadı. Siz de öyle düşünün kızlar. Hem benim doktorumun sürekli söylediği ve beni çok umutlandıran bir cümle var: Her başarısız deneme, bizi başarıya bir adım daha yaklaştırır" Emin olun her başarısızlık bir adım daha bizi umutlandırmalı. Az önce doktorumu aramadım. Adetin bitsin gel tekrar dedi. Benim kısa sürüyor adetim. Büyük ihtimalle Cumartesi sabah doktora gideceğim. Benim ilk çatlatma iğnemdi. Aslında doktor doğrudan aşılama istemişti ben bir kere denemek istemiştim. Büyük ihtimalle bu ay aşılama önerecek.

X