Çatlatma İğnesinden Kaç Gün Sonra Adet Oldunuz?

Girlpower22

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
184
325
27
Normalde 45 49 günde adet oluyorum. İlk defa klomen ovitrelle kullandım. Adetin 12.günü iğne yaptırdım. İğneden 16 gün sonra idrar testim negatifti. Bugün iğneden sonra 24.gün hala adet olmadım. Döngünün 35.günü. Okuduğum kadarıyla iğneden 14 20 gün sonra adet olunduğuydu. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı?

Evet bende 17. Gün oldum ümit vermek gibi olmasında geç döllenme falan olabilir mi çünkü iğne vurulunca senin kaç günde adet olduğun önemli değil 14 20 günlerinde olunur hep

Evet bende 17. Gün oldum ümit vermek gibi olmasında geç döllenme falan olabilir mi çünkü iğne vurulunca senin kaç günde adet olduğun önemli değil 14 20 günlerinde olunur hep
Bilemiyorum canım iğneden sonraki 14.gün testim böyleydi. 15 20 dk sonra belirmişti. 16.gün farklı markayla test yaptığımda negatifti.

Eklentiler

• Screenshot_20201213-191714.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 990
Bilemiyorum canım iğneden sonraki 14.gün testim böyleydi. 15 20 dk sonra belirmişti. 16.gün farklı markayla test yaptığımda negatifti.
İlk 5 dakika da çıkması lazım yada bazı vucutlarda İğnenin etkisi 15 gün bile sürebiliyor benim geçen ay 12. Pozitif 14. Gün negatifti

Bende ilk iğnede 14 ikinci iğnede 17 gün sonra olmuştum

Peki sonra nasıl hamile kaldınız yine iğne ile mi
Benim adet düzensizliği vardi iki kere hem klomen hem iğne kullandım olmadı adetler düzene girmişti sora ovu testi kullanmaya başladım 10 gün kadar sora hamile olduğumu öğrendim

Kızlar adet tarihim 22 aralık. 31inde yumurtalar fazla büyüdüğü için çatlatma iğnesi yapıldı. Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunuyor? Normalde 15 deniliyor fakat biz 10.gününde iğneyi yapmak zorunda kaldık ona göre adet tarihim erkene mi çekiliyor? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Bugün çatlatma iğnesinden sonra 12.gün ama iğneden sonra sürekli ilişkide ağrı kasıklarım sanki aşağıda gibi hissediyorum karnım çok şiş göğüslerim ve uçları acıyor. Test yapsam belli olur mu sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…