Çatlatma iğnesinden 15 gün geçti hamilemiyim

selma5059

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2022
9
3
33
11/10/2022 tarihinde çatlatma iğnesi oldum.
26/10/2022 tarihde kanda test yaptırdım, değerim 21,84 çıktı. 15 gün geçmiş olmasına rağmen düşük çıktı? Bu durumda olup daha sonra yükselen var mı?

net emin değilim ama bence düşük falan değil rahme yerleştikten bikaç saat sonra hcg yükselmeye başlasa zaten şuan 4-5haftalıksınız ve normal bir değer. önemli olan 2gün sonraki sonuç eğer 50yi geçgin çıkarsa rahat nefes alabiliriz :))) hayırlısı olsun <3

net emin değilim ama bence düşük falan değil rahme yerleştikten bikaç saat sonra hcg yükselmeye başlasa zaten şuan 4-5haftalıksınız ve normal bir değer. önemli olan 2gün sonraki sonuç eğer 50yi geçgin çıkarsa rahat nefes alabiliriz :))) hayırlısı olsun <3
İnşallah canımm çok sağol yorumun için teşekkür ederim🌸
geçen sene bu zamanlarda da hamileydim ama gelişmedi ve düşük yaptım,
Doktorumda aynı şeyi söyledi 2 gün sonraki değere göre bakıcaz dedi.
Rabbim isteyen herkese hayırlısı ile hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah🤲

Merhaba sonuç ne olduuu :))
merhaba 2 gün sonra yaptıramamıştım test 4 gün sonra yaptırdım. Değerim 299 çıktı. Doktorum yine de takip edelim dedi.
Biraz karın ağrım ve ara ara hafif bir batma oluyor, bu durumda beni korkutuyor biraz. Bu hafta içi bir test daha yapıp haftasonu doktora gideceğiz umarım hayırlı sonuçlar alabilirim.
Sorduğunuz için çok teşekkür ederim🌸☺️

Merhaba sizlere akil danışmak istedim bu ay catlatma ignesi olmustum. 10. Gunu hcg baktırdım sonuç 4 cikti sizce artma ihtimali var mıdır. Ya da iğne olup 10. Günde kan veren oldu mu aranizda

Canım ben kanda 15. Gün baktırdım 21 çıktı, sonra 19. gün 299, ve son olarak 21. Gün 1063 çıktı.
10 gün erken gibi geldi bana, doktorum bana 15. Gün kan ver demişti. 2 gün sonra tekrar yaptır inşallah senin kide böyle artmaya devam eder, Rabbim gönlündekini nasip etsin sana, bize burdaki herkese inşallah🤲

Canım ben kanda 15. Gün baktırdım 21 çıktı, sonra 19. gün 299, ve son olarak 21. Gün 1063 çıktı.
10 gün erken gibi geldi bana, doktorum bana 15. Gün kan ver demişti. 2 gün sonra tekrar yaptır inşallah senin kide böyle artmaya devam eder, Rabbim gönlündekini nasip etsin sana, bize burdaki herkese inşallah🤲
Anladim canın çok teşekkür ederim. Amin 🙏

X