Çatlatma iğnesi

aaabbbbx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
2
0
26
Merhaba hanımlar . 14 aylık evliyim çocuk istiyoruz yaşım 27 evliliğin başında bir kaç ay bekledik sonrasında doktora görünelim diye gittik eşim gayet sağlıklı ben polikistik över sendromu hastasıyım ve doktorum rahmin ters olduğunu söyledi ama çocuk için engel değil dedi . 2. Kez çatlatma iğnesi oluyorum . Geçen sefer olduğum da 13. Günü akşam regl oldum . 10 ekim de iğne oldum bugün 8. Günü 16.10.2024 kan testi verdik 19.73 çıktı iğne etkisi muhtemelen 2 gün sonra acaba yükseldi mi diye tekrar verdim 2.30 civari düşmüş . İğneden önce adetin 4. Günü letu başladık yumurta gelişmesi için 1 hafta kullandım doktor bıraktıktan 4 gün sonra iğne yaptı . 8. Günü her gün Sol kasığımdan ayağıma kadar ara ara sancılar tutuyor . Bu sancılar iyi mi kötü mü bilmiyorum ilkinde sancım olmamıştı . Sizler ne düşünüyorsunuz acaba gebe miyim yoksa çok normal mi ? İnsan çok yıpranmış hissediyor . Teşekkür ederim.

Eklentiler

• image.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba ben de 8 ekimde çatlatma iğnesi yaptım ben daha test yapmadım siz çık erken yapmışsınız zaten iğne etkisi geçmemiş daha

Sizin de ağrılarınız var mı ara ara gelen batma hissi gibi ama ayağıma kadar vuruyor ağrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…