Çatlatma iğnesi

Arzueliz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
38
10
27
Merhabalar sizlerden bir yardım istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 🌺Daha önce iki düşüğüm oldu çok şükür bunları atlattım. 6 gün önce çatlatma iğnesi oldum bugün doktorum çatlamış mı diye baktı ve yumurtan çatlamış gözüküyor hatta bak burdaki sıvı çatlama olduktan sonra açığa çıkar dedi fakat uzun uzun baktı pek emin değil gibiydi çatlama sıvısı nedir ilk defa duyuyorum

Folikülün dış zarı çatladıgında döllenmeye hazır yumurta spermi bekler. Bu dış katman çatladıgında bi sıvıda bırakırmış ve ultrasonda görünürmüş

Folikülün dış zarı çatladıgında döllenmeye hazır yumurta spermi bekler. Bu dış katman çatladıgında bi sıvıda bırakırmış ve ultrasonda görünürmüş
Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim 🙏Ben iğneyi geçtiğimiz perşembe vurdum ve üç gün üst üste ilişki önerdi doktorumuz. Yumurtamın çatlamış olması gerekmez mi çoktan.

merhaba geçmiş olsun. Rahim filmi çekildiniz mi düşükler için? Bazen rahimdeki şekil.bozukluklari düşük yapmaya sebebiyet veriyormuş

merhaba geçmiş olsun. Rahim filmi çekildiniz mi düşükler için? Bazen rahimdeki şekil.bozukluklari düşük yapmaya sebebiyet veriyormuş
Evet rahim filmi çekildi ve eşim için de sperm testi yapıldı herhangi bir sorun yok dediler bende polikistik over var bunun sonucunda da insülin tiroid yüksek çıkıyor tabii ama ilaçlarım var kullanıyorum

X