Catlatma ignesi

Merhaba 4 haziranda catlatma ignesi oldum. 10. Gun sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim cok silik cikti gun icinde tekrarladim tek cizgiydi . Bugün 12. Günüm kan verdim 0.4 çıktı
Bu durumu yaşayıp değeri sonradan yükselen var mı? Umudumu kesmeli miyim 😔
10.gün kan testimde 2.26 beta çıktı 11. Gün tekrar verdim 1.3 e düşmüştü 😢

Canım benım belkıde cok kafaya takmamak gerek benım umudum hıc yok en son gıttıgım doktor senın cocugun olmaz dedı yumurtan yok rahım duvarın ınce ılacda fayda etmez dedı adet olsam baska doktora gıdıcem. Allahtan umıt kesılmez. Belkıde ovulasyon felan yapmamak lazım 2 gunde bır ılıskı yasamak lazım
Merhaba sonucunuz ne oldu merak ettim

Kızlar merhaba🌸 Çatlatma iğnemin 10. Günündeyim. Doktor 14. Gün kan testi yap sakın ev testi yapma bu süreçte dedi. Hemşire arkadaşıma sordum o da 14. Gün foliküler faz başlıyor ondan 14. Günden önce doğru çıkmaz diyor.

Testleriniz negatif mi peki.
Suan adet oldum ovulasyon testım ılk yumurtlamadan 12 gun sonra felan yıne pıktı ıkı gun ucuncu gun sılıklestı ve sonrasında 14ncu gun hastalandım sımdı tekrar doktor konrolu bakalım

Suan adet oldum ovulasyon testım ılk yumurtlamadan 12 gun sonra felan yıne pıktı ıkı gun ucuncu gun sılıklestı ve sonrasında 14ncu gun hastalandım sımdı tekrar doktor konrolu bakalım
Demek ki regl öncesi bi yumurtlama daha yasamissiniz. Umarim güzel haberler alabilirsiniz. Sıkmayın canınızı ne umut olmayanlarin olmus gebelik. Insallah bizlere de nasip olur.

Demek ki regl öncesi bi yumurtlama daha yasamissiniz. Umarim güzel haberler alabilirsiniz. Sıkmayın canınızı ne umut olmayanlarin olmus gebelik. Insallah bizlere de nasip olur.
Valla canım cok yoruldum. Her doktor baska bırsey soyluyor kendımı deney gıbı goruyorum allahın zoruna gıtmesın sıtem degıl ama bır yorgunluk var uzerımde. Insallqh tez zamanda guzel haberler alırız

Valla canım cok yoruldum. Her doktor baska bırsey soyluyor kendımı deney gıbı goruyorum allahın zoruna gıtmesın sıtem degıl ama bır yorgunluk var uzerımde. Insallqh tez zamanda guzel haberler alırız
İnşallah canım 🙏 varsir yaşanan herseyde nir hayır. Bi gün güzel haberler alacagimiza inan 🍀

X