Catlatma ignesi

sila091827

Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
19
1
20
Merhaba 4 haziranda catlatma ignesi oldum. 10. Gun sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim cok silik cikti gun icinde tekrarladim tek cizgiydi . Bugün 12. Günüm kan verdim 0.4 çıktı
Bu durumu yaşayıp değeri sonradan yükselen var mı? Umudumu kesmeli miyim 😔

Merhaba 4 haziranda catlatma ignesi oldum. 10. Gun sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim cok silik cikti gun icinde tekrarladim tek cizgiydi . Bugün 12. Günüm kan verdim 0.4 çıktı
Bu durumu yaşayıp değeri sonradan yükselen var mı? Umudumu kesmeli miyim 😔
Bende 5 hazıranda vuruldum canım buyuk ıhtımal yoktur dusuk cıkmıs:KK43:

2. Denemem sürekli araştırıyorum sonradan yükselen olmuş. Kanda negatif alıp testte pozitif görenler var 😔 geç döllenme olabilir. Umarım öyledir. Salı günü batı beklicem😔😔
Insallah canım yukselır rabbım mucızelerını yaratır bızım ıcın. Ama benım doktorum 12ncı gun kan testı 14ncu gun gebelık testı yap demıstı

Evet canım normalde 14. Gun bat olmazsa kan testi dedi Dr. Ama ben dayanamayıp dün gece verdim. 10. Gun testte çok silik çıkmıştı ama dün gece 0.4tü beta. İnş geç döllenme falandır 😔 yarın bat olması gerekiyor bakalım hayırlısı olsun
İnşallah kuzum bende iğnemin 5. Günündeyim

10. Gün erken bence. Çünkü çatlatma iğnesi vurulunca hemen aynı gün çatlamıyor. 36 ya da 72 saat arasında çatlama olduğunu varsayarsak ve iğneden sonra yaşanan ilişki günlerini varsayarsak 10. Gün erken bence

10. Gün erken bence. Çünkü çatlatma iğnesi vurulunca hemen aynı gün çatlamıyor. 36 ya da 72 saat arasında çatlama olduğunu varsayarsak ve iğneden sonra yaşanan ilişki günlerini varsayarsak 10. Gün erken bence
Canım zaten vurduğum ilk günü sayiyordum ben. Onu saymazsam bugün 12. Günüm. Yani ben dün kan verdim 11. Gündü.

Az önce birinde okudum testte 11. Gün negatif görüp 12. Gün pozitifi görenler var bir umut bekliyorum

Az önce birinde okudum testte 11. Gün negatif görüp 12. Gün pozitifi görenler var bir umut bekliyorum
Canım zaten vurduğum ilk günü sayiyordum ben. Onu saymazsam bugün 12. Günüm. Yani ben dün kan verdim 11. Gündü.
Bilmiyorum kuzum ama bana göre doğrusu dediğin gibi iğne gününü saymamak. Hakkında hayırlısı olsun. Bugün test yaptınız mı

Eklentiler

• 1000064053.jpg
    1000064053.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 26
X