Çatlatma iğnesi

Dilekdmr59

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
425
112
24
Çatlatma iğnesi etkisinin erken geçip hamile kalanlar var mı aranızda hanımlar 11. Gününde adetime 6 gün varken erken gebelik testi yaptım silik çıktı bariz şekilde belirtiler de var ama kendimi kaptırıp sonra üzülmek istemiyorum bu konuda tecrübesi olanlar varmı lütfen yorumsuz geçmeyin

Merhaba canım bende kullandım geçen ay ama olumsuz sonuç aldım. Aceba hangi belirtiler oldu sende de test yapma gereği duydun

Merhaba canım bende kullandım geçen ay ama olumsuz sonuç aldım. Aceba hangi belirtiler oldu sende de test yapma gereği duydun
Kasık ağrısı yoğun bel ağrısı ve akşam en sevdiğim yemeği yerken kusma hissi gitti geldi ilk defa olunca şaşırdım sabahına test yaptım ve silik çıktı bu arada ilk Klomen ve çatlatma iğnem

İçime umut serptiniz

Bugün çatlatma iğne sonrası 13. Günüm adetime 4 gün var sabah tekrar yaptım test baya silik çıktı ve belirtiler de yaşıyorum ama umutlanmak da pek istemiyorum

Eklentiler

• IMG_3792.jpeg
    36,2 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_3797.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 106
Bugün çatlatma iğne sonrası 13. Günüm adetime 4 gün var sabah tekrar yaptım test baya silik çıktı ve belirtiler de yaşıyorum ama umutlanmak da pek istemiyorum
Canım çizgiyi gördüm bende ilk idrar ile mi yaptın ve kaç dakika içerisinde böyle oldu acaba :)

Canım çizgiyi gördüm bende ilk idrar ile mi yaptın ve kaç dakika içerisinde böyle oldu acaba :)
İlk idrarla yaptım sabah 7 de ve güneş pek doğmadığı için o saate göremedim karanlıktı banyo diğer silik çizgiyi güneş doğdu 10 gibi bi baktım silik bir çizgi daha var

İlk idrarla yaptım sabah 7 de ve güneş pek doğmadığı için o saate göremedim karanlıktı banyo diğer silik çizgiyi güneş doğdu 10 gibi bi baktım silik bir çizgi daha var
Canım anladım ama 5-10 dk sonra çıkan çizgiler yanıltıcı oluyor maalesef. İstersen yarın tekrar ilk idrarla yapıp buraya at tekrar bakalım ama bekletme hemen at kuruma çizgisi olmasın en azından:)

Canım anladım ama 5-10 dk sonra çıkan çizgiler yanıltıcı oluyor maalesef. İstersen yarın tekrar ilk idrarla yapıp buraya at tekrar bakalım ama bekletme hemen at kuruma çizgisi olmasın en azından:)
Adetime 3 gün var 1 tane testim kaldı canım adet günümde olmazsam yaparım inşAllah

Merhaba, gecen ay 23 Mayısta catlatma iğnesi oldum. Geçen ay yine 25 gün üstüne adet görmüştüm. Henüz adet olmadım. Bugün 30. Günüm ama geçmişte 34 gün üstüne adet gormuslugum bile var. O nedenle hala test yaptırmadım. Catlatma ignesinin bugün 19. Günü yani. Negatifi görür moralim bozulur diye 35'e kadar beklemek istiyorum. Bilmiyorum yanlış mı yapıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…