Çatlatma iğnesi

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
587
164
Bugün ovitrelle vurulalı 13 gün oldu dün akşam ve bugün sabah erken gebelik testi yaptım ama tek çizgi.Acaba olmadı mı ya da idrar testi değilde kan mı vermeliyim ne yapmalıyım??

Bugün ovitrelle vurulalı 13 gün oldu dün akşam ve bugün sabah erken gebelik testi yaptım ama tek çizgi.Acaba olmadı mı ya da idrar testi değilde kan mı vermeliyim ne yapmalıyım??
Canım bende 31 Ekimde vuruldum 13. Günde kan verdim negatif çıktı 0.16 ama hala adette olmadım adeti bekliyorum eğer dayanabilirsem pazartesiye kadar beklicem adeti gelmezse doktoruma gidip muayene olacağım❤

Canım bende 31 Ekimde vuruldum 13. Günde kan verdim negatif çıktı 0.16 ama hala adette olmadım adeti bekliyorum eğer dayanabilirsem pazartesiye kadar beklicem adeti gelmezse doktoruma gidip muayene olacağım❤
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız.Sonuçta bi iğne vurulunca bişeyler yapınca yani insan illa ki umutlanıyo e tek çizgiyi görünce de üzülüyo.Acaba kan mı versem diye düşünüyorum ama sanırım en iyisi adeti beklemek.Peki şey sorcam çatlatma iğnesinden sonra normal beklenen adet tarihinde mi olmamız gerekiyo yoksa iğneden 14 gün sonra falan mı?

İğneden 14 15 gün sonra olması gerekiyor canim ama benim ki gecikme yaptı,ve burda okuduğum kadarıyla 20 gune çıkan bilr oluyormuş bekleyip sabretmek gerekiyor,normal afet tarihimde yarin bakalım sonuç ne olacak☺İnşallah ikimizde hamile.haberi veririz,sende bekle 16.gune kadar olmazsan kan ver canim

Amin inşallahMesela ben 28 günde bir oluyorum normal olmam gereken tarih 22 Kasım o zaman da iğne vurulalı 18 gün oluyo

13.gün negatifse üzgünüm yüzde 95 tutmamıştır. %5 ihtimalde geç döllenme olabilir. gecikmede normalmiş illa 14.gün adet gelmiyor. özellikle klomen kullanıldıgı için gecikme olması normal demişti dr

Anladım teşekkür ederim en iyisi adet gününü beklemek o zaman

Kızlar ben klomen kullandım 2gun oldu iğne vurdum evde çatlatma çoğul gebelik oluyormu

Üzüldüm ama içimizi ferah tutalım şimdi olmadı diye olmıcak anlamına gelmiyor Allahım en yakın zamanda güzel haberler almayı nasip etsin inşallah Şimdi ne yapacaksınız?
Üzülme bacım alıştım ben☺ Amin inşallah güzelim❤Bu ay eşim göreve çıkacak 15 gün olmayacak maalesef tam da yumurtlama zamanına geliyor o yüzden ilaç kullanmicam canim,kullansamda boşa olacak

Benim eşimde asker bizler için daha da zor oluyo bu işler herhangi bi tedaviye başlıycağın zaman tamamen ona göre ayarlamak gerekiyo sıkıntı yani

Benim eşimde asker bizler için daha da zor oluyo bu işler herhangi bi tedaviye başlıycağın zaman tamamen ona göre ayarlamak gerekiyo sıkıntı yani
Kesinlikle öyle canım,hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kış geldi gorevlwr azalır inşallah da umudumuz bu kış bakalım☺

Kesinlikle öyle canım,hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kış geldi gorevlwr azalır inşallah da umudumuz bu kış bakalım☺
Amin inşallah hakkımızda hayırlısı olsunBen bunay olmadı biraz ara vermek istedim belkide bu kadar takmayıp kafamdan çıkarmam gerekiyordur nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…