Çatlatma iğnesi

Evicap 200 kullanıyor canım biz 1 ay proxeed plus aldık sonra fiyatı pahalli olduğu için Solgar formula v 2000 geçtik oda gerçekten çok etkili oldu performansa filan

Şukur yaxsiyam. Sen necesen? Yox ele düz deyirsen çatmir. Evlenennen sonra gordumki bu nesil kokun bir derdi azari var o da uşaq. Ancaq nesil artirmaqcun proqramlaniblar nece gedir mualice?
mene çatmırda bele insanlar , gedin öz işinizle meşğul olun da, mendede teze teze bele eliyirdilere biri deyir aparım seni süni mayalanmaya, ama onada etibar elemirik zad , deyirem hele gör men gedirem ona qaldı senin etibar elemeyin, biri deyirdi sen özün istemirsen olsun yoxsa olardı axırı hamısına yoldaşımın diliyle dedimki el çekin , sora da 2si oldu düşdü uje bildilerki olur el çekdiler biraz yaxamdan, yoxsa mende deli kimi olmuşdume o vaxtlar ancaq uşaq fikirleşirdim ağlıyırdım, sen deme öz istediyimden çox oların demeyine göre fikirleşirmişem, indi beynim rahatdı yene heç olmasa, başa düşmürlerki uşaq Allahın verdiyi paydı, istediyine verer istediyine vermez

Mene teze vaxtlar çox deyirdiler. Yoldaşim agizlarin yumdu mende de. Ele uşaq oldu dusdu. Dedim biraz el çekerler. Hetta dedim hekim 6 ay icaze vermir. Ama hele lohusaliq dovrumde başladilarki aybaşi oldun? Derd çekirik uşagin yoxdu deye. Her aybaşi vaxtinda yigib soruwurduki xestelendin? Dilnen nese demjrdi ama bu ozu meni strese salirdi. Indj de sakitem dediyim vaxt bele şeyler esitmek çox pis eledi meni. Ozude yoldasimjn qohumlarinda demek olar çoxu erken dogumla ovlad itirib. Menim kimi ekiz itiren de var. Ama gel gorki hami yara deşir(( xeyir dua verirler bunnan da narahatam. Bacimin uşaqlarinin şeklin qoymaga peşmanam. O deq hami başliyir sennen de gorseydik falan. Ele bilirler ovlad hesretimi olarnan dindirirem. Başa sala bilmiremki bular menim bacim uşagidi sekil paylaşmagim olari opmeyim ovlad hesretine gore deyil. Aciyirlar bezmişem ellerinnen. Watsapi da bagladim yene soraqlari gelib catir

Bilirsen buların hamısı düşüncesizlikdendi , nese deyende nese eliyende özlerin başqasının yerine qoya bilmirler , herden özüme ele teselli veriremki bular qesden elemir sadece ora qeder düşünmeye gücleri çatmır , daş sebrli insan ola fikir vermeye heçneye nese eşidende de cavabların verib sakit otura, bizdedü hardandı, onsuzda iyne derman yüklenirik bir terefdende bu eseb, ne deyim Allah kömeyimiz olsun hamimizin tezlikle sağlam xeyirli övlad qismet elesin gözleyen isteyen hamiya

Eledi yoldaşim da onu deyir. Deyirki olarin dusunme qabiliyyeti ora qederdi. Daha artigin gozleye bilmerik. Mecbur goz yumaciq. Amin Allah hamiya nesib elesin xeyirli ovlad. Dillerinden qurtarsin bizim kimi soz altinda qalanlari

Bana bu ay lh takibi yaptırdı kanda âdetin 3 günü 5 âdetin 6 günü 15 çıktı şimdi salı günü sabah tekrar baktiricam sonra da öğleden sonra kontrole gidicem
Ultrasonda izlesen de çok iyi olurdu. Ben test vermekden nefret etdigim için en iyisi ultrasonda çatladigini gormek benim için. Guzel olur InsaAllah. Eşim diyor bu ay ultrasona da girme. Ama bilmiyorum acaba bir kez girip durumu ogrensem mi

Ultrason ile de takip edecek sadece lh artıyor mu kaliteli yumurta olusmaya başlıyor mu onu merak etti doktorum.Bence git canım bazen kist olabiliyor çünkü ama iğne alma kendi hâline bırak bol bol havuç suyu tüket çatlamaya yardımcı olması için 1 hafta devam et sonra bırak

Benimki buyuse de kendi kendine çatlamiyor malesef takio edeceksem igne de vurulurum her halde ama eşim tamamen biş birak diyor. Diyorki bari evliligin bir ayini çocuk dusunme ama ne mumkun( bakicam artik

Benimki buyuse de kendi kendine çatlamiyor malesef takio edeceksem igne de vurulurum her halde ama eşim tamamen biş birak diyor. Diyorki bari evliligin bir ayini çocuk dusunme ama ne mumkun( bakicam artik
Canım sen bir kere o duyguyu azda olsa tattığın için çocuk düşüncesini asla bırakmazsin birde sen düşünmek istemesen de cevredekiler sağolsun sürekli hatırlatır bende bu ay biraz ilaç aldım biraz almadım ovulasyon testlerim vardı bitmişti yenisini almadım tamamen gelişine bıraktim bende yalandan muayeneye gidip gelicem öyle sürekli ilişki olsun diye de kasmicam böyle daha çok yoruluyorum mental olarak oldu mu acaba bugün yapmadık kesin tutmadı filan düşünceler beni deli ediyor

Ocak ayinda hamile oldugumu ogrenmişdim. Şimdi içimde sıkinti var kaç gundur. Modum yok. Galiba o yuzden. Geçen aylarda boyle değildim ama şu siralar o test sonucunu ogrenmemiz, eşimin beni arayarak sesi titreyerek haber vermesi. Elinde buyuk demet gulle gelip karnimi opmesi. Ikiz oldugunu ogrendiyimizdeki sevinc. Hepsi birer birer hafizamda yenileniyor sanki. Eşimle surekli her akşam dişariya çikiyoruz. Garibim benim durumumu sezdi. Rahatlatmaya çalişiyor. Içimde surekli bazi duygulari basdirma çabasindayim. Tedavilerim de olumsuz oldukca içimi aci kapliyor. sabrim, shukrum sonsuz. InsaAllah ocak ayi hepimiz için mujdeli haberlerle gelir

Kizlar eşimin dna sonucu çikti. 7 faiz hasarli, 93 faiz hasarsiz sperm. Referans araligi 16 verilmir. 16%.den yuksek hasar ciddiymiş bizde 7 faiz. Içim rahatladi. 30u doktora gidicem. Bakalim ne diycek. Morfoloji 58. Bence iyi sonuç di mi?

Canım gayet iyi morfoloji kaç morfoloji ile ileri hareketlilik çok önemli şimdi ben Azerbaycani bilmediğim için birşey diyemem ama mesela burada aşılama ile iyi bir laboratuvarda yıkama yapılırsa belki tekrar gebe kalabilirsin

Benim ablamin 10 sene olmadı eniştemin morfoloji 3 çıkıyordu iki düşüğü oldu en sonunda benim çalıştığım hastaneye yeni bir doktor başlamıştı o gelsin ben aşılama yapicam dedi laboratuvari da o buldu o şekilde oldu ondan sonra ablamın maşallahı vardı

Moefoloji 58 cikti. Referans araligi 4 uzeri normal. Ileri hareket 40 faiz. 32 faizden yukari normal. Aslinda olumsuz sonuç yok. Belki benim yumurtalarim kalitesiz? Ola bilir mi acaba

Moefoloji 58 cikti. Referans araligi 4 uzeri normal. Ileri hareket 40 faiz. 32 faizden yukari normal. Aslinda olumsuz sonuç yok. Belki benim yumurtalarim kalitesiz? Ola bilir mi acaba
Olabilir bunun için de benim doktorum bu ay lh takibi yaptıralım dedi progesteron baktırcam tekrar catlamayi görüp 7 gün sonra bakicam bakalım benim doktorum sağlıklı döllenme için 15-30 arası olması bize gebeliği düşündürür diye

Bax indi sebr elemeyin əsl vaxtıdı, içine o sıxıntı gelibse müjdeli xeber yaxındadı, ama əsla üsyan eleme her defe o sıxıntı gelende şükür ele inanki behresini göreceksen o sebrin, qıraqdan kimese meslehet vermek cox asandı, ama biz eyni şeyleri yaşamışıq yaşıyırıq , o xeyal qırıqlığın 2 defe yaşamışam bilirsen, olmamağı bir derddi , olub itirmek ondan da beter , herden gelir eyni hemin gündeki duyğular adamın yadina düşür o qeder olub gizlin ağlamışam, ama tez yadima düşübki şükür elemek vaxtıdı sırf o şükrün sonundakı hediyyeni almaq üçün, su axan yerden birde axar, mene cox şey dediler ay cadu eliyibler nebilimne, cünki menim yoldaşım evli olub bir defe , bir qızı da var ondan, guya dediler olar eliyib ama men Allahdan gözlüyürem sebrimin sonunda mukafatimi alacağıma inanıram

Eledi şukredirem hemişe. Sahib olduqlarim olmadiqlarimdan qat qat çoxdu. Indi Allahin mene nesib elemediyi şeylercun isyan etmek insanligima yaraşmaz. Nesib nevaxtdisa o vaxtda geler InsaAllah. Teki sebrimiz olsun

Ya biliyor musun canım bende bu ay böyleyim hep ağlamak geliyor içimden hiç birşey yapasim yok doktora bile gitmek istemiyorum ya nasıl bir bahane bulsamda doktora gitmesem diye düşünüyorum doktorumu çok eskiden tanıyorum beraber çalıştık bekarken ben 4 sene onun için bahanede bulamıyorum salı günü gidicem diğer muayeneye çok ağır grip oldum deyip gelemiyorum dicem ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…