Çatlatma iğnesi

Merhaba ben de 1 kasimda igne oldum. Aslinda umudum yok çunki yumurtam iki gun içinde 15den 25e kadar buyudu. Diyeri 30du zaten. Onu es geçiyorum. 25 olan yumurtayla da fazla hamilelik şansi yok. Hayirlisi artik.

Biliyorum ama 25 mm yumurta çatlasa dahi tutar mi acaba. InsaAllah guzel haberler aliriz. Test yapinca haber verirsen sevinirim. Ben pazar yapmak istiyorum
Beraberiz canım benim iğnenin 17 günü adet oluyorum 9 günüm var bekliyorum bende pazar günü erken gebelik testim var onunla yapicam herhangi bir ağrı filan var mı senin

Beraberiz canım benim iğnenin 17 günü adet oluyorum 9 günüm var bekliyorum bende pazar günü erken gebelik testim var onunla yapicam herhangi bir ağrı filan var mı senin
Bu ay kendimi dinlememeye karar verdim aslinda. Babamin ameliyati için koşuşdurdum inanki daha demin acaba adetin kaçinci gunundeyim diye baktim. Onu bile unutmuşum. O yuzden belirti hissetmiyorum. Her ay olan şeyler. Ilk hamileliyimde de fazla belirtim yoktu. Tam rahatdim. Senin var mi

Yoktu ama bugün belimin ortası bacaklarım bir de çok afedersin ama alt tarafa vuran ağrılarım var akıntım fazla sanki adet olacakmisim gibi kasılma oluy ama daha çok var genelde 2 gün kala olur benim

Geçmiş olsun rabbim bir an önce şifasını versin bende çok belirti aramıyorum çünkü hepsi birbirine karışıyor

Tesekkur ederim Amin. InsaAllah guzel haberler aliriz bu ay
Canım Kasım topiginde bir arkadaş var bak o bugün gebe olduğunu öğrendi ve oda şok oldu hepimiz gibi onun için lütfen umudunu kaybetme

Ovulasyon testim siliklesmeye başladı demek ki iki yumurtamda çatlamış iğne etkisi de geçmeye başlamış bakalım artık

Eklentiler

• IMG_20211109_211114.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 92

Canım Kasım topiginde bir arkadaş var bak o bugün gebe olduğunu öğrendi ve oda şok oldu hepimiz gibi onun için lütfen umudunu kaybetme
Ben miyim canım o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…