Çatlatma iğnesi yardım

Simssss6

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
544
124
31
Merhabalar ayin 12 si pazartesi gunu aksam 5te catlatma ignesi oldum. Sizce catlamis midir ya da gec catlama gibi bir durum olur mu? İnternette 36 saat sonra diyor ama bubsaati gecer mi sizce

igneden sonra 6. Saat 24. Saat 48. Saat iliski oldu. Esim calistigi icin bu sekilde ayarlayabildik bir sorun olur mu

Aynı zaman yapmışız iğneyi bende ağrı çok ama akıntı yok..
Benim igne vurulmadan birgun once basladi akintim igneden sonra 2 gun devam etti simdi kesildi cok az geliyor bel ve kasik agrim devam ediyor ama cok ciddi seviyede degil. Bide dun gece mide bulantisiyla uyandim ama doktor bana duphaston verdi bide 16. Gun basladim. O bana agir geliyor biraz sanirim o yapmistir diye düşünüyorum bulantiyi

Bende 2 gün önce vuruldum aşırı baş ağrısı ve miğde bulantısı yaptı bendede ama kasık agrım falan yok

selam kızlar, ben de çatlatma iğnesi ilk kez kullandım pzar günü sanırım ayın 11iydi.ertesi günden itibaren şiddetli ağrılarım oldu özellikle sağ tarafta, eşimle değerlendirdik günleri, henüz test yapmadım.Reglime 5 gün var inşallah hep beraber güzel haberler alırız😌😌1 yıl biz istemedik, 1 yıldır da istiyoruz olmadı bir türlü bir de bunu deneyelim dedik, hayırlısı bakalım.Regl belirtilerimin aynısı var şuanda da

selam kızlar, ben de çatlatma iğnesi ilk kez kullandım pzar günü sanırım ayın 11iydi.ertesi günden itibaren şiddetli ağrılarım oldu özellikle sağ tarafta, eşimle değerlendirdik günleri, henüz test yapmadım.Reglime 5 gün var inşallah hep beraber güzel haberler alırız😌😌1 yıl biz istemedik, 1 yıldır da istiyoruz olmadı bir türlü bir de bunu deneyelim dedik, hayırlısı bakalım.Regl belirtilerimin aynısı var şuanda da
Hepimizin az kaldı bakalım inşallah güzel sonuçlar alicaz🙏🏻

Aynen herkes aynı durumda, önce eşimin sperm hızı az çıktı deprem yaşadık çok stresli dönemden geçtik, ben rahim filmine kadar tüm yollardan geçtim.Doğru zamanda gelecek tabi ki ama bu süreç gerçekten stresli, başka şeylerle ilgleneyim diyorum yine kendimi alakalı alakasız birsürü yorum hikaye okurken buluyorum forumlarda🥹

X