Çatlatma iğnesi sonrası

Şimdi tolete gitim silince bay kan vardı pembemsi adet mi oldum bukadar erken daha 1 hafta var adet olmama yoksa baska bisey mi cok korkuyorum lutfen yardim edin bana kizlar 🥹🥹🥹 iğnenin 7 günu bu gun

Adet kanı gibi mi yoksa lekelenme mi
İnşallah yerleşme kanamasıdır
Bilmiyorum adet kanaması gibi değil sanki ağrım yok pembemsi sadece peceteyle sildimdi soluk bir kan gibi bilemiyorum kafam cok karıştı adetime 10 gun var daha bukadar erken adet ola bilirmiyim sizce bide iki de bir ciş yapmaya gidiyorum 10 daka arayla

Fikrimce doktorunu ara ve sor yoksa bu şekilde kendine zarar verirsin düşünmekten
Olumsuz düşünürsen sonuç hep olumsuz yönde olur
Olumlu düşün

Fikrimce doktorunu ara ve sor yoksa bu şekilde kendine zarar verirsin düşünmekten
Olumsuz düşünürsen sonuç hep olumsuz yönde olur
Olumlu düşün
Yurt dışındayım bu gun hic bir yer calışmıyor doktorum da bu gun calışmıyor o yuzden ne yapıcamı bilemiyorum

Kızlar bana yardımcı olun kafam cok karışık 2 gun önce ovitrelleden oldum doktorum cok buyuk şans var gebeliğe dedi yumurtanın catlamasına az kalmiş dedi 15 gun sonraya randevu verdi ama ben dayanamadım bu gun evde test yaptım iki cizgi cıktı bu iğneden dolayı mi yoksa hamilemiyim adet olacakmış gibi karnıma ağrı giriyor saniyelik sonra geciyor bide ilişkiye girdikten sonra biraz kan geliyor sonra duruyor bu ne anlama geliyor
Bende de kan geliyordu neden acaba? Hamile misin

Canım az önce benden kan geldi iğnenin 7 günu cok korkuyorum şu an lutfen biri yazsın başina gelen var mı adetime daha var 🥹🥹 yardimci olun korkuyorum
Bende de çatlatma iğnesi vurulduktan sonra ilişkide kan gelmişti sonra lekelenme şeklinde devam etti 10. Gündeyim lekelenme kalmadı sende son durum ne ? Test yaptın mu

X