Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Ay şuan burda olsan sana sımsıkı sarılırdım biliyor musun? İlla ki 100% olacak diye birşey yok ama olsun yinede umut oldun bana

Sen nasılsın aslında? Ne var ne yok? Nasıl hissediyorsun? Hiç soramadım seni
Hiç bi belirti yok bende ya
formları okumaya devam Pazar gunu bi erken gebelik yaparım bakalım ne olacak adet günü ne zaman olur acaba gebelik olmazsa 5 ya da 6 temmuz mu acaba o kadar çok şey okuyorum ki şurda kist olup adet olamayan falan insanın aklı karışıyor sen de nasıl durumlar belirti anlamında test falan yaptın mı bir daha

Kızlar benim bellim çok ağrıyor
Siz ilk defa mı yaptırdınız catlatma ignesi şundan soruyorum daha önce bu belirtileri yaşadınız mı ya da normal adet süreciniz de böyle ağrı sızı oluyormuydu, birde test yapın bence bi 10 günü falan bulmuştur herhalde sizinde erken ama bu kadar belirtiye belki değerleriniz yükselmiştir

İlk defa yaptım ben böyle bel ağrısı hiç yasamadim bellim ve ayaklarım ağrıyor yitmi.dk sonra tekrar oluyor adet sürecinde boyle ağrı olmaz di yani iki gün kala olur arada bunkadar şiddetli olmazdı on gun geçti adetime on gün kala böyle oldum iki gündür ağrıyor göğüs hasasiyeti vardı iğneden beri hayla öyle sağ kasıkta ağrı var arada oda amabelim kopucak sanki

Valla bende okuyup duruyorum benim ara ara kasıklarım ağrıyor, çoğunlukla sol tarafda batmalar oluyor ama onun dışında birşey yok. Sanırım evet 5/6 temmuz en geç adet günü olması gerek.. bekleyip görecez. Yok ya test yapmıyorum dilim yandı bekliyorum..

Belirtileriniz çok baskın bence bi test yapın hem kafanız da durumunuz netleşir burda okuduklarıma göre kimisinde belirtiler çok fazla iken kimisinde hiç belirgin değilmiş o yüzden en emin sonuç test evde yapın sonra duruma göre kan verin inşallah güzel haberler yazarsınız buraya

Vallahi varya bu islerin içine girince çıkamıyorsun biraz önce okudum beta hcg 10 çıkmış sonra düşmüş nasıl düşer insan 10 görünce ümitlenir bir dahakine yüksek bekler git gitgide düştü demiş , bir de buna rağmen adet olup üstüne hamile kalanlar var vallahi bi sağ salim 5 6 temmuza ulaşsaydık netlik kazansaydı hayirlisiyla iyidi

Valla aynısını bende okudum çok tuaf durumlar gerçekten dediğin gibi şu 5/6 temmuz gelsede bizim kafada rahatlasa. Artık hayırlısı diyecek birşey yok

Kızlar benim çok belimde ağrı var bacaklara arada vuruyor ama kasiklara vurmuyor mide yanması var iğnenin beşinci gününden beri göğüste hasasiyet var damarlar belirgin ve dolgun iğne olalı sağ kasıkta batma var rahime baskı oluyor sanki niye böyle oldum bebek varsa yerleşiyormu

Canım bu belirtiler iğne ve haptan dolayı olabilir bunlar gebelik belirtisi ama bu kadar erken olmaz diye düşünüyorum normal de insanlar adetleri gecikince bu belirtileri görüyor bisey demek icin çok erken bunlara kimse bisey diyemez

Canım bunlar iğnenin etkisinden olur ve üstelik piskolojikte. Kendini bu kadar dinleme, stres yapma, herşey için daha çok erken

Canım bunlar iğnenin etkisinden olur ve üstelik piskolojikte. Kendini bu kadar dinleme, stres yapma, herşey için daha çok erken
Ben adete on gün kala belirti yaşıyorum zaten iğne olalı üç gün sonra on beş olucak zaten adete bir hafta var bel ağrısı göğüs ağrım psikolojik değil gerçek sancı

Öyle bakalım hayırlısı
Canım sen nasılsın? Var mı herhangi bir belirtin. Ben yine durmadım gittim kan verdim ama hala 1.2’de duruyor anlam veremedim. Neyse söz verdim kendime artık adetimi beklicem. Ama bende kasıklarda batma falan var, bide böyle doluluk hissi adetim başlicakmış gibi.

Ben adete on gün kala belirti yaşıyorum zaten iğne olalı üç gün sonra on beş olucak zaten adete bir hafta var bel ağrısı göğüs ağrım psikolojik değil gerçek sancı
Hayırlısı olsun, bütün belirltiler (adet ve hamilelik) aynıymış. Rabbım hayırlı evlat nasip etsin başka diyecek birşey bulamıyorum

Vallahi fiziksel bisey yok ama ben böyle adet öncesi çok öfkeli oluyorum yine öyleyim bence bende gebelik yok Allah biir tabi de böyle hissediyorum nasip kısmet artık olanda da olmayanda da vardır hayır bence de bekle adetini en temizi o yoksa insan umitleniyor falan hiç gerek yok bende yarın sabah bi erken gebelik yaparım zaten çıkmazsa onda yoktur ama inşallah burdan güzel haberler okuruz bizlerede umut olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…