Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

16882427048884139377968608440038.jpg

Sizce hamilelik varmı çok az silik çizgi var gözle görülür

Eklentiler

• IMG_20230703_132220_1.jpg
    IMG_20230703_132220_1.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230703_132151.jpg
    IMG_20230703_132151.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20230703_131219_1.jpg
    IMG_20230703_131219_1.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 50
Catlatma ignesin olmak için hangi aşamalardan geçiyorsunuz öncesinde ne kadar denediniz ve doktora gittiğinizde sizmi talep ediyorsunuz ben doktora gittiğimde hiç bir sorun yok herşey mükemmel diyip yolluyor ama 1 senden fazla denenmemize rağmen hamile kalmıyorum.Ozel bir hastaneyemi gitmeliyim acaba

Doktora 1 sene den fazla denediginizi yumurta takibi ya da aşılama yapmak istiyoruz ona göre tüp bebeğe geçeceğiz vs diyin ona göre adet olunca gidin 2 ya da 3 gün femara ya da klomen veriyor 5 gün kullaniyorsun sonra muayene ye gidiyorsun büyümesine bakıyor 18 ile 21 mm arasına gelince catlatma ignesi yapıyor iğneden sonra 36 saat sonra ilişki ondan sonra ki iliskiler doktorun tavsiyesine bağlı olarak devam ediyorsun 15 gün sonra test yaptir bu şekilde işleyiş

Catlatma ignesin olmak için hangi aşamalardan geçiyorsunuz öncesinde ne kadar denediniz ve doktora gittiğinizde sizmi talep ediyorsunuz ben doktora gittiğimde hiç bir sorun yok herşey mükemmel diyip yolluyor ama 1 senden fazla denenmemize rağmen hamile kalmıyorum.Ozel bir hastaneyemi gitmeliyim acaba
İlk muane oldum ben yumurta tembeligi var dedi klomen diye bir ilaç verdi beş gün içtim sonra yumurta 20 ml oldu doktor iğne yazdı eczaneden aldım vurdum sonra ilişki günlerini söyledi şimdide bekliyoruz yarin on beş gün olucak test yaptım bugün silik çizgi cikti

Kızlar ben adet oldum şoktayım ya belirtilerim var hata diğer hamileligime benziyor du lekem vardı iki gün sürdüifem yanıyor du goguslerim şişmişti dolgunlasmisti damarlar belli sağ kasıkta hep batmam vardı idarim koyuydu beyaz akıntı vardı bunlar diğer hamilelikte de vardı bilmiyorum aklım almıyor yani

Kızlar ben adet oldum şoktayım ya belirtilerim var hata diğer hamileligime benziyor du lekem vardı iki gün sürdüifem yanıyor du goguslerim şişmişti dolgunlasmisti damarlar belli sağ kasıkta hep batmam vardı idarim koyuydu beyaz akıntı vardı bunlar diğer hamilelikte de vardı bilmiyorum aklım almıyor yani
Hayırlısı olsun canım, yapacak ve diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin. Bir kaç yerde okumuştum bazıları senin gibi belirtiler yaşayıp negatif sonuç aldı, bazılarıda hiç bir belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrendi.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Hayırlısı olsun canım, yapacak ve diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin. Bir kaç yerde okumuştum bazıları senin gibi belirtiler yaşayıp negatif sonuç aldı, bazılarıda hiç bir belirti yaşamadan hamile olduğunu öğrendi.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amin dediğin gibi canım hayırlısi olsun artık

X