Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar benim iğneden sonraki 4. Günüm yani bugün çok zor geçti sağ sol kasıklarda aşırı barma ve doluluk hissi sancı gibi bi rahatsızdım göğüs agrısı da eşlik etti buna bu şekilde şikayetleri olan var mıydı aramızda

Kızlar benim iğneden sonraki 4. Günüm yani bugün çok zor geçti sağ sol kasıklarda aşırı barma ve doluluk hissi sancı gibi bi rahatsızdım göğüs agrısı da eşlik etti buna bu şekilde şikayetleri olan var mıydı aramızda
Selam canım.. valla benimde 6.gün acayip doluluk hissi. Alış verişe çıktım doğru dürüst yürüyemedim bile batmalardan. Sanırım normal ☺️

Ben de bugün çatlatma iğnesi oldum ve ilk defa kadınlar kulübüne katılıyorum yani neden sonra tam olarak nasıl davranmalıyız ne yapmalıyız bunu bilmiyorum ve ve bilgim yok yardımcı olur musunuz
Canım merhaba bende iğnemi cuma günü oldum beraber bekleyelim mi? Benimde anlamadığım bir dolu boş ilişki dedi doktor ya yumurtalık geç çatlarsa boş güne denk gelirse diye aklımı yiyorum yani her gün ilişkiye girmekte sakınca var mı acaba

Selam canım.. valla benimde 6.gün acayip doluluk hissi. Alış verişe çıktım doğru dürüst yürüyemedim bile batmalardan. Sanırım normal ☺️
Siteyi talan ettim bu belirtilerin iyiye işaret oluşuyla ilgili bi yorum bulabilirim ümidiyle ama yok :) dediğin gibi iğne etkisi ve normal beklicez artık napalım

20230626_103810.jpg
aşılama sonrası 7 gün meraktan yaptım 🤣 iğnenin etkisi devam ediyor mu diye çok hafif t2 çizgi var bakalım ne zaman geçecek

Eki Görüntüle 3265899 aşılama sonrası 7 gün meraktan yaptım 🤣 iğnenin etkisi devam ediyor mu diye çok hafif t2 çizgi var bakalım ne zaman geçecek
Valla canım bizde bekliyoruz ben yumurtam ilk gün çatladı eminim yani çünkü çok ağrı çektim ondan sonrası normal bende benimde iğne günüyle yedi iğnesiz altı gün oldu bugün hayla etkisi varmı acaba

Selam kızlar, benimde 9.Gün.
Öylesine bi bakayım dedim.
Kaset test olan ovulasyon testi - hafif çizgi var ama o zaten her zaman var.
Alttakide erken gebelik testi, tek çizgi.

IMG_2492.jpeg

Selam kızlar, benimde 9.Gün.
Öylesine bi bakayım dedim.
Kaset test olan ovulasyon testi - hafif çizgi var ama o zaten her zaman var.
Alttakide erken gebelik testi, tek çizgi.

Eki Görüntüle 3266146
Ya bende bugün gebelik testi yaptım çok hafif bi çizgi var ama gebelik değildir iğneden dolayı vardır diye düşünüyorum genelde o geçince sonrasında yapılan testler doğru sonuç veriyor diyorlar ya takip de kalayım dedim amannn n sonra da vazgeçtim 4 temmuza kadar yapma boşuna test de harcama dedim🤣

Bu arada bu test kitinide İnternet'en aldim ama t1 t2 nedir yani içinde ne bi açıklama var ne bi aydınlatma yaptım ama pek güvenemedim doğruluğuna da 🤷‍♀️ bilen var mı t1 t2 olayı nedir

Bu arada bu test kitinide İnternet'en aldim ama t1 t2 nedir yani içinde ne bi açıklama var ne bi aydınlatma yaptım ama pek güvenemedim doğruluğuna da 🤷‍♀️ bilen var mı t1 t2 olayı nedir
Valla internetten baktım ama birşry bulamadım. 😂😂 ilk defa böyle test görüyorum.. valla bende yapmicaktımda ablam tutturdu yap diyehatta gidelim yarın bi kan verelim dedi. Daha erken olduğunu anlatamıyorum

Valla internetten baktım ama birşry bulamadım. 😂😂 ilk defa böyle test görüyorum.. valla bende yapmicaktımda ablam tutturdu yap diyehatta gidelim yarın bi kan verelim dedi. Daha erken olduğunu anlatamıyorum
😄 aileler daha heyecanlı , bende bulamadım İnternet'e neyse artık bekleyip göreceğiz çokta umudum yok ama çok değerlendiremedik gunleri diye kısmet artık 🤷‍♀️

😄 aileler daha heyecanlı , bende bulamadım İnternet'e neyse artık bekleyip göreceğiz çokta umudum yok ama çok değerlendiremedik gunleri diye kısmet artık 🤷‍♀️
Valla bilmiyorum bende bi yandan ümitliyim bi yandanda olmadı diyorum. Bilemedim. Bugün 10. Gün dimi? Haftaya herşey belli olur. Bu arada herkese iyi bayramlar canlar

Valla bilmiyorum bende bi yandan ümitliyim bi yandanda olmadı diyorum. Bilemedim. Bugün 10. Gün dimi? Haftaya herşey belli olur. Bu arada herkese iyi bayramlar canlar
Bence 2 temmuz da test yapsak yine biseyler belli olur gibi 13 gün falan oluyor , 19 hzrn saymazsak 20 den bugüne 9 gün bakalım hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah herkese iyi bayramlar 😊

Bence 2 temmuz da test yapsak yine biseyler belli olur gibi 13 gün falan oluyor , 19 hzrn saymazsak 20 den bugüne 9 gün bakalım hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah herkese iyi bayramlar 😊
Tamam o zaman beraber aynı gün yapalım mı? Kan mı vercez evde test mi yapacaz? 🥰 haberleşip aynı anda yapalım 😂

Ay kızlar benimde bugün 8. Gün aşırı kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim vardı bugün herşey geçmiş :KK43: bu kötüyemi işaret?

Ay kızlar benimde bugün 8. Gün aşırı kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim vardı bugün herşey geçmiş :KK43: bu kötüyemi işaret?
Bu belirtilerin igneden 15 gün sonra olması bekleniyor o da herkes de olacak diye de birsey yok asıl olan test sonucu bence bunlara hiç takılmayın

X