Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar iğne yaptıktan sonra ilişkiden sonra ne zaman döllenir yani iğnenin etkisiyle çabuk dollenirmi
Yumurta 24 saat, sperm 48-72 saat süresince döllenme yeteneğine sahiptir. Bununla beraber ovulasyondan 5 gün önce, 3 gün sonra toplam 8 gün içinde de döllenme gerçekleşebilir.

Kızlar bu arada bir şey paylaşmak istiyorum. Bu süreçte beklerken yapabileceğiniz en güzel şeyi yazacam.

1. Meryem Suresine başlayın. 41 gün boyunca
2. İsmi azam Duası
3. Kenzül Arş Duası
4. 7 gece boyunca 23:00-05:00 saatleri arasında Ayetel Kürsi (Dikkat: 1. Gece: 50 / 2.Gece 170 / 3.Gece 220 / 4.Gece:313 / 5.Gece 50 / 6.Gece 179 / 7. Gece 313)

kızlar benimde aşılama 13.gün 11 di beta bugün test verdim 9a düşmüş. doktor bana primolut verdi anlayamadım nolcak o ilaçla

Bende bisey yok vallahi insan bi ağrı sızı bekliyor ama bilemedim ne olacak nobetli çalışıyoruz ikimiz de bi catlatmanin olduğu gün birde tam 36 saat sonra oldu birliktelik başka da olmadi bugün catlatma sonrası 4 günüm bekleyelim görelim

Sende 19unda çatlatma iğnesi vuruldun dimi ikimizde aynı.. valla bizim 36. Saat ve sonraki günler oldu. Dün yapmadık dinlendik bugün olur ondan sonrası Rabbime kalmış artık

Aynen 19 u saat bile aynı öğlen 12 vallahi olacaksa her türlü olur diyorum Allah ömür nefes rizik nasip ettiyse oluyor temizlige bi abla geldi de şimdi konuştuk kızı var 3 yasinda 4 çocuğu var olmasın diye temizlik yapmış ağır kaldırmış hiç önemsememis olmuş vallahi kader kısmet bakalım

Ben de bugün çatlatma iğnesi oldum ve ilk defa kadınlar kulübüne katılıyorum yani neden sonra tam olarak nasıl davranmalıyız ne yapmalıyız bunu bilmiyorum ve ve bilgim yok yardımcı olur musunuz
Sende aramıza hoşgeldin canım benimde ilk ama çok okuyup araştırdım yinede öncelikle şunu sorayım doktorun sana bir şey demedi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…