Çatlatma iğnesi sonrası heyecanı ve kararsızlığı

temmuzlu26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
2.470
1.640
32
Merhaba arkadaşlar bugün çatlatma iğnesini olalı 32 saatte geçti dün akşamdan başlayan ve şuan çok artan bir sağ kasıgimda ağrı var doktorumda sağdan yumurtlayacaksin büyük ihtimalle demişti bana bel boslugumda da bir ağrı var ve yeni başlayan göğüs hassasiyeti oldu pcos hastasıyım acaba çatladı mi oldu mu diye de heyecanlanıyorum sizler neler hissettiniz yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar bugün çatlatma iğnesini olalı 32 saatte geçti dün akşamdan başlayan ve şuan çok artan bir sağ kasıgimda ağrı var doktorumda sağdan yumurtlayacaksin büyük ihtimalle demişti bana bel boslugumda da bir ağrı var ve yeni başlayan göğüs hassasiyeti oldu pcos hastasıyım acaba çatladı mi oldu mu diye de heyecanlanıyorum sizler neler hissettiniz yazarsanız sevinirim
Benim de öyle oluyordu sol da yumurtam büyüyordu sağ tarafım ağrıyordu. Yada sağ da büyüyordu sol tarafim ağrıyordu. Ama bu bı sorun değil değerlendirmeye başlamışsındir umarım. 3 gün üst üste değerlendir ve 14 gün sonra erken gebelik testi yap inşallah çok güzel sonuçlar alırsın

Benim de öyle oluyordu sol da yumurtam büyüyordu sağ tarafım ağrıyordu. Yada sağ da büyüyordu sol tarafim ağrıyordu. Ama bu bı sorun değil değerlendirmeye başlamışsındir umarım. 3 gün üst üste değerlendir ve 14 gün sonra erken gebelik testi yap inşallah çok güzel sonuçlar alı

Benim de öyle oluyordu sol da yumurtam büyüyordu sağ tarafım ağrıyordu. Yada sağ da büyüyordu sol tarafim ağrıyordu. Ama bu bı sorun değil değerlendirmeye başlamışsındir umarım. 3 gün üst üste değerlendir ve 14 gün sonra erken gebelik testi yap inşallah çok güzel sonuçlar alırsın
Teşekkürler inşallah benim sağ yumurtam büyüyor ve ağrım sağ tarafta ya kist oluşacak yada olacak herhalde BilmiyOrum bakalım heyecanlıyım

Teşekkürler inşallah benim sağ yumurtam büyüyor ve ağrım sağ tarafta ya kist oluşacak yada olacak herhalde BilmiyOrum bakalım heyecanlıyım
Bütün ay boyunca sadece tek taraflı ağrı yaşarsanız kistten şüphelenin. Ama yine de belli olmaz hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

bende geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum hiç ağrım olmadı ve adet olunca dok gittim sağ yumurtamın çatlamadğnı kiste dönüştüğünü söyledi çatlatma iğnesi oldğm günde sadece solda 1 yumurtan oluşmuş demişti emekki sağ sonra oluştu ve çatlamadı bu ay onu çatlatmak için hap verdi diğer ay devam edeceğiz klomene ama bence vucüdu çok değiştiriyor

X