Çatlatma iğnesi sonrası beta değeri

Kanda pozitif idrarda mı negatif görüyorsunuz

Kanda pozitif görüyorum idrarda da t çizgisi hafif silik olarak cıkıyor
Aslında idrarda net çıkması lazım erken gebelik testi yapıyorsunuz değil mi önemli olan kan zaten içinizi ferah tutun 100 üzeri çıkan değerler bizim için yeterli dedi doktorum

Aslında idrarda net çıkması lazım erken gebelik testi yapıyorsunuz değil mi önemli olan kan zaten içinizi ferah tutun 100 üzeri çıkan değerler bizim için yeterli dedi doktorum
Evet erken gebelik testi ama eklediğim resimdeki gibi cıktı t çizgisi kadar koyu değil ama

Hayırlsi olsun insallah görülür =) bende 14 şubatda çatlatma iğnesi vuruldum 5'. gün kaset testi pozitif 14. Gün tekrar yapcam. Kasık batma ve kasık ağrısı var 2. Günden beri + gün aşırı ilişki

Merhaba sonucunuz ne çıktı. Bende aynı durumdayım. 9. Gün silik çizgi oldu yarın 10 günüm. Belimde ve kasıklarımda ağrı var sürekli

Hamileyim inşallah sizde öylesinizdir.
Sizin adınıza sevindim darısı bana inşallah ben kalamadım. İlaçlar iğne beni mahvetti aşırı yan etki gördüm. Bugün hsg çektirdim her şey normal o yüzden ilaca ara verip biraz kendi haline bırakacağız

Canım merhaba bu konu çoktan konuşulmuş ama yinede sormak istedim nasılsın hamilesin galiba allha sağ salim kucağına versin sen iğne olduktan sonra kaçıncı gün bu belirtiler başladı göğüs hasasiyeti ozlellikle mide yanması

Merhaba ben iğneyle hamile kalmadım femara ve iğne bir ay kullandım olmadı sonra hemen hsg çektirdim doktorum hsg sonrası da femara kullanmak istedi. Ben kendi haline bıraktım ilaç kullanmadım. Hsg sonrası 2 ayda ilaçsız hamile kaldım inşallah herkese nasip olsun

A aydeva Merhaba belirtileriniz neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…