Çatlatma iğnesi sonrası beta değeri

Kızlarrrr bugün iğne sonrası 10. Günüm adete 4 gün kaldı hafif var gibi sizce ???

Eklentiler

• 6498167B-FD55-4921-8D45-45B739B05521.jpeg
    192,6 KB · Görüntüleme: 465
Canim sağlıkla kucağına al inşallah belirtilerin neydi detaylı anlatır mısın bize de örnek olsun
Amin inşallah rabbim kmsenin kucağını boş bırakmasın. Benim belirtilerim göğüslerim çok hassasti.ve migdemde yanma gibi biseyler oluyordu karnım çok şişti göğüslerim çok şişti akıntım normalinden fazla oldu ama karın ağrısı beni çok rahatsız ediyordu gerçi hala bu belirtiler var bende

Ağzın bal yesin aynısını yaşıyorum umarım hayırlı haberler alırım şuan özellikle bugün karnim çok değişik ağrı batma tuhaf. Son doktorun verdiği tarihe göre yumurtlamadaki ilişkim 26 ocak. Sanki döllenme zamanı ile de ağrılarım uyuşuyor umarım psikolojik değildir

Kesinlikle kendini kaptirma heveslendirme yani. Ve herşeyi zamana bırak hiç acele etme test yapmak içinde bu senin için zor ve heycanli bı süreç olcak ama emin ol heveslenip snra sonu hüsran olmaktan daha iyidir sabır etmek. Ben hiç acele etmedim ve çalıştığım içinde hic aklıma getirmedim olucagi varsa oluyor zaten. İnşallah seninde olur inanıyorum ben buna ve ben hala hamile olduğuma inanmak istemiyorum 3 ay geçene kadar ilk 3 ay
düşük tehlikesi var falan diyolar oyuzden kendimi kaptirmamaya calisiyrum

Allah korusun canım sağlıkla sana nasip etsin inşallah. Sen test için bat gününü beklemiş miydin. Ne zaman yapmıştın kaset testi veya kan testini

Allah korusun canım sağlıkla sana nasip etsin inşallah. Sen test için bat gününü beklemiş miydin. Ne zaman yapmıştın kaset testi veya kan testini
Ben çatlatma ignesiyle ilk denemem ve ilk hamileligim bu. Ben polikistik overdim adetim duzensizdu hangi gün olduğumu blmiyrdum 16 17 gün bekledim ben çatlatma iğnesinden snra test yapmak icin acele etmedim yani belirtiler oldu ama ben hala hamile olmayabilirim dedim ama hamile çıktım

Haftaya kadar sabretmeye çalışacağım bende canım

İlk verdiğim 500 çıktı 2 gün sonra verdiğim 1040 çıktı
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin benimde 19 ocakta çatlatma ipnem oldu cuma test yaptım çift çizgi lekem gelince acile gittim 220 çıktı pazartesi doktoruma gittim kan verdim 1077 çıktı rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin isteyen herkese nasip etsin inşallah

İğneden kaç gün sonra test verdiniz benim 15. Günüm regl olmadım

Ben 26 ocakta çatlatma iğnesi oldum 1 Şubat'ta transfer bugünde test yaptım direkt çıktı çift çizgi yine de sevinemiyorum etkisi var mı diye cuma günü kan vereceğim

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-07-13-31-23-19.png
    536,9 KB · Görüntüleme: 324
Şuan benim hiç yok idrar testinde umudunu kaybettim açıkçası hayırlı olsun senin sağlıkla kucağına al inşallah
Hayırlısı olsun canım rabbim en kısa zamanda herkese nasip etsin Allah razı olsun canım bende ilk bebeğimi 22 haftalık erken doğum ile kaybettim eylülde tüp bebek ile olmuştu. Bu hamileliğim klomen çatlatma iğnesi tedaviai ile oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…