Catlatma ignesi sonrasi 5.gunde betahcg 18.8

2 ay kendimiz denememiz için süre verdi olmazsa direk tüp bebek onu da önceden rahimde problem vardı onlardan dolayı olmamış olabilir dedi denemek için yoksa hemen tüp bebek başlayacaktı
tüp bebek süreci çok daha zor. inşallah gerek kalmaz. cok var öyle olan, tam tüp bebeğe başlayacakken gebe kalan. Allahtan ümit kesilmez. inşallah güzel sonuclar alırsınız

Çok zor bi süreç iki taraf içinde kullandığımız ilaçlar hep hormon ruh hallerimiz değişiyor hemen karar vermeseydiz kimin ne yaşadığı bilinemez de bu dönemde git gellerimiz oluyor kendimden biliyorum hayırlısı olsun olup olmadığı konusunda bilgilendirin
Hepimiz için inşallah hayırlısı olsun ne diyelim

2 ay kendimiz denememiz için süre verdi olmazsa direk tüp bebek onu da önceden rahimde problem vardı onlardan dolayı olmamış olabilir dedi denemek için yoksa hemen tüp bebek başlayacaktı
Benim bugün iğneden sonra 13.gunum çok fazla akıntım ve yumurtalık bölgemde de baskı var midem bulanıyor ateş basıyor ilacın etkisi çoktan geçmiş olması lazım ya da azalmasi şart birde bu sürekli iki çizgi HCG geçen ay hep negatifti iğne zamanı

Eklentiler

• IMG-20240516-WA0031.jpeg
    IMG-20240516-WA0031.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 21
Benim bugün iğneden sonra 13.gunum çok fazla akıntım ve yumurtalık bölgemde de baskı var midem bulanıyor ateş basıyor ilacın etkisi çoktan geçmiş olması lazım ya da azalmasi şart birde bu sürekli iki çizgi HCG geçen ay hep negatifti iğne zamanı
Hamilesin büyük ihtimallesin cok sevindim adina benim yok sanırım bugun iğne olali 12. Gün kahverengi leke geldi sabah Pet taktım çok az bi leke gelmiş adetim iki gün var bekliyorum ama umudum yok benim

Kan testi yaptırdın mı sonuç ne çıktı inşallah gebesindir merak ettim cok

Hamilesin büyük ihtimallesin cok sevindim adina benim yok sanırım bugun iğne olali 12. Gün kahverengi leke geldi sabah Pet taktım çok az bi leke gelmiş adetim iki gün var bekliyorum ama umudum yok benim
Ahhh keşke adet olmam lazımdı bugün olmadım bekliyorum akıntım ve bel ağrım var adetimde hiç olmaz benim bunlar

6mayista catlatma ignesi oldum 10 mayısta kaşık bel ağrısı ve halsizlik ve kahve rengi lekelenmem oldu test yaptım erken gebelik pozitif çıktı kan verdi 18.8 çıktı iğneden kaynaklı mi yoksa gebelik var mıdır?

Ahhh keşke adet olmam lazımdı bugün olmadım bekliyorum akıntım ve bel ağrım var adetimde hiç olmaz benim bunlar
Insallah vardır yaaa hayırlı haberlerini bekliyorum ben adet oldum önünüzdeki aya artık ama ilaçların etkisinden sanırım çok tuhaf oldu adetim de yaa kahve kahve geliyor adetimin 2. Gunu 4 gündür ara ara kahve leke var sadece

İnşallah hamilesinizdir. Benim de ovitrelle sonrası 6. Günüm ama hamile gibi hissetmiyorum Allah büyüktür bakalım
İğneden sonra belirti olsa da test yapma zaten yüksek çıkıyor ben bilmiyordum etkilediğini yüksek çıktı bi sevindik ama sonra şuan adet oluyorum 14 gün kesin geçsin test icin

İğneden sonra belirti olsa da test yapma zaten yüksek çıkıyor ben bilmiyordum etkilediğini yüksek çıktı bi sevindik ama sonra şuan adet oluyorum 14 gün kesin geçsin test icin
Aynen ben haftaya yapayım inşallah bakalım

Insallah vardır yaaa hayırlı haberlerini bekliyorum ben adet oldum önünüzdeki aya artık ama ilaçların etkisinden sanırım çok tuhaf oldu adetim de yaa kahve kahve geliyor adetimin 2. Gunu 4 gündür ara ara kahve leke var sadece
Bakalım hayırlısı hepimiz için bende hala ses yok yarını bekliyorum

X