Çatlatma İğnesi+Ovulasyon Testi

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
586
164
Merhaba dün akşam ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum.Bugün sabah akıntım oldu Ovulasyon testi bu şekilde çıktı iğne etkisinden dolayı mı yoksa yumurta çatladığı için mi çünkü daha dün akşam vuruldum iğneyi ve daha önce hiç sabahki gibi akıntım olmamıştı?

Eklentiler

• 839042B6-5895-4CA3-ADF0-D5A82AC7B1D2.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 135
tabiki iğne etkisindendir :)

Aynen genel olarak iğneden 36saat sonra çatlama oluyo tabiki değişebilir ama bu kadar erken çatlamaz zaten bence

Aynen genel olarak iğneden 36saat sonra çatlama oluyo tabiki değişebilir ama bu kadar erken çatlamaz zaten bence
Yani o akıntının sebebi de iğne olabilir o zaman değil mi?Bide zaten Ovulasyon testi ikiside koyu çıkınca yumurtlama ikinci çizgi soluklaşmaya başladığında çatlama oluyo değil mi?

Yani o akıntının sebebi de iğne olabilir o zaman değil mi?Bide zaten Ovulasyon testi ikiside koyu çıkınca yumurtlama ikinci çizgi soluklaşmaya başladığında çatlama oluyo değil mi?
evett aynen öyle oluyo. akıntıda yumurta biraz daha gelişip çatlamaya hazırlandıgı için olmuştur. sonucta iğnede birsürü hormon var çok normal agrı sızı akıntı. en güzeli hiç belirtilere takılmamak sende benim gib tez canlısın galiba haha benim 12.günüm hala araştırıyorum nedir ne değildir diye sonu yok bu işin

Evet ya öyleyim hele bide bebek için bişeyler yaptıkça ilaç olsun iğne olsun bir adım atmış hissediyorum sanki bi adım daha yaklaşmış gibi hissediyorum o zaman daha da heyecanlanıyorum dün mesela akşam iğneyi vurundum içimde ilginç garip bi sevinç vardı neden bilmiyorum aşırı mutluydum

Bide dün kontrolde yumurtalara baktı gayet güzel büyümüş dedi daha da mutlu oldum heyecanlandım

Merhaba bende bugün sabah 10.30 gibi çatlatma iğnesi oldum ve kolumda hafif uyuşukluk ve halsizlik var sizde de oldu mu acaba ? Bu arada inşallah hepimiz olumlu sonuçlar alırız

Benimde karın 14 şubatta çatlatma ignesi vuruldum 17 sinde çatlamış olarak gördük 6' gündeym her gün değerlendirdim ve belirti 15 şubatta başladı 2. günü kasikta yanma batma sızlama devam etmekte sadece bu gün akıntım yok yeni yeni göğüste ağır yada sizi oluyor.

Dun dayanamadım 5. Gün gebelik testi yaptım. Ama 14. Gün tekrar yapacağım 8 - 9. Gün silinmeye başlıyor dediler encnet 14. Gün dediler ben 10. 13.16. Gün tekrar yapacağım gebelik testini
1. Resim soldaki 5. Günki gebelik testi
2. Resim sagdaki 6. günki ovulasyon testim daha net çıktı gebelikten hayırlısi olsun

Eklentiler

• IMG-20230219-WA0001.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230219_155542.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…