Çatlatma iğnesi Ovitrelle

sadecesoru18

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
249
63
21
Kızlar merhaba pcosluyum ve bu ay bi tedavi sürecine başladık adetimin 3. Gününden itibaren 5 günlük femera+vitamin kullandım bugün yumurtam istenilen büyüklüğe kaliteye geldiğini söyledi doktorum rahim duvarım da kalınlaşmış her şey istediğimiz gibi dedi ve ilk çatlatma iğnemi ovitrelle oldum pazartesi günü tekrar de fitile başlıycağım progestan aranız da çatlatma iğnesiyle bebişine kavuşan var mı acaba 🙏🥹

Evet bende pcos var ama hormonlarım düzenli yumurtalarımın büyümesinde sıkıntı yok 3 kez femara+ovitrelle oldum gerçekten yıprandım
Bende aynıyım seninle pcos kadınıyım 1 senedir bebek istiyoruz fakat olmuyor bu ay ilk defa tedaviye başladım ve beklemedeyim büyük ihtimalle iğne yumurtamı çatlattı onu hissedebiliyorum

Kızlar yumurta çatladı mi diye doktor bakıyor mu sizlere . Kanda progesteron ile anlaşılıyormş
Gerçekten çok yıpratıcı bi süreç sizinle aynı şeyleri yaşıyorum umarım sonunda çok mutlu güzel haberler alırız bu zorlu sürecin
umarım

Gerçekten çok yıpratıcı bi süreç sizinle aynı şeyleri yaşıyorum umarım sonunda çok mutlu güzel haberler alırız bu zorlu sürecin
İnşallah

X