Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar yardımcı olabilir misiniz

Biz de evlendiğimiz günden beri hiç korunmadık hiç olmadı, her tedavi sonunda olmadığında ağlıyorum, dün ağladığımda eşimle yine kavga ettim:) napiyim elimde değil. Millet evlenir evlenmez hamile kalır çok düşünürüm böyle siz de çok haklısınız, kafaya takılmayacak bir mesele değil bu şeyler

Kızlar test yaptınız mı bugün ne durumdasınız

Ben önceki catlatmada 14. Gün regl oldum ama şuanda 16 oldu ne gelen var ne giden ve negatif devam ediyor değişmez herhalde artık
14. Gün bende dün yaptım negatifti bugün yapmadım ama hiçbir belirtim de kalmadı regl öncesi sancım olurdu o da yok ne zaman olucam diye bekliyorum

Merhab kızlar bnde çatlatma ipnesinin 10. Günümdeyim günler geçmiyor göğüs uçlarım çok ağrıyor bide gaz problemim var

Bide bn ovlasyondan takip ediyorum düne göre bugünkü daha belirgin ne süşünüyorsunuz bu konu hakkında olabilir mi acaba

Merhab kızlar bnde çatlatma ipnesinin 10. Günümdeyim günler geçmiyor göğüs uçlarım çok ağrıyor bide gaz problemim var
Hemen hemen hepimizde oluyor böyle belirtiler hcg olduğu için iğnenin içinde, 14. Gün ve sonrasında test yapın bence doğru sonuç için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…