çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Benden birgün önce yapmışsın iğneni bugünde yapsan çıkar benim idrar testleride pozitif çıkıyor şuan yaptınızmı hiç idrar testi?
Hep negatif gördüğüm için aylarca korkuyorum artık yapmaya,sadece iğnenin etkisini görmek için yapmıştım 7.günmü neydi pozitifti ozaman,sonra birdaha yapmadım

ben de idrar da igne etkisi 10.gun gecmisti aklinizda olsun. ovitrille igne.
Banada ovitrille yapıldı,27 sinde idrarda çıkmaz diolar erken olduğu için kan ver dediler ama hiç gücüm yok negatif çıkarsa diye korkuyorım,doktoruma göre 5 inde kan ver dedi bana ama ben gitmedim tahlile

Banada ovitrille yapıldı,27 sinde idrarda çıkmaz diolar erken olduğu için kan ver dediler ama hiç gücüm yok negatif çıkarsa diye korkuyorım,doktoruma göre 5 inde kan ver dedi bana ama ben gitmedim tahlile
Belirtiler varmı peki gebelikle ilgili şuan bence test yapabilirsin evde ama sem bilirisn tabi yinede bende 7.günden itibaren yaptım hep evde test

Belirtiler varmı peki gebelikle ilgili şuan bence test yapabilirsin evde ama sem bilirisn tabi yinede bende 7.günden itibaren yaptım hep evde test
Belim ve kasıklarım ağrıyor göğüslerim çok sızlıyor adetime 5 gün daha var onun belirtileride olabilir diyorum,yarın sabah kan vermeye gitsem diyorum ama bilmiyorum

7.günden itibaren evde yaptığınız pozitifmi çıkıyor
Evet 10.gün biraz açıldı renk sonra tekrar koyulaştı ama yinede çok silik çizgiler tabi genelde 10.günde siliniyoe sanırım çoğunluğun eğer gebelik yoksa ama tabi bilmiyorum belki benimkide iğnenin etkileridir en sağlıklı aonuç yine pzt günü belli olacaktır benim içinde

Kan sonucu negatif arkadaslar. <0.1...
Lekelenmede basladi zaten.

X