Catlatma ignesi ile hamile kalanlar ilk belirtileriniz nelerdi???

Üye
merhaba kizlar. banada tecrubelilerinizin bilgi vermesini isteyecegim.
benim yumurtam kendiliginden buyusu. 1 tane vardi 19 mm olunca doktorta adetimin 16. gunu igne verdi. 28 gunde bir adet olduğum icin adetim 3 gun gecikti. bugun ama ignenin daha 15. gunu. 3 gun once yani adet gunumde pembe akinti geldi ama devami gelmeyip kesildi. bir umut yerlesme kanamasimidir diyip 2 gun once idrar testi yaptim negatifti. sizce varmidir bisey biraz daha beklemelimiyim. kan testi negatif cikinca yikiliyorum resmen bu sebeple yapmaya cesaretim yok. aranizda bu durumdan yasayan varsa bilgi verebilir mi. uzun oldu biraz kusura bakmayin, Rabbim hepimizin kucagini doldursun insallah

Üye
merhaba kizlar. banada tecrubelilerinizin bilgi vermesini isteyecegim.
benim yumurtam kendiliginden buyusu. 1 tane vardi 19 mm olunca doktorta adetimin 16. gunu igne verdi. 28 gunde bir adet olduğum icin adetim 3 gun gecikti. bugun ama ignenin daha 15. gunu. 3 gun once yani adet gunumde pembe akinti geldi ama devami gelmeyip kesildi. bir umut yerlesme kanamasimidir diyip 2 gun once idrar testi yaptim negatifti. sizce varmidir bisey biraz daha beklemelimiyim. kan testi negatif cikinca yikiliyorum resmen bu sebeple yapmaya cesaretim yok. aranizda bu durumdan yasayan varsa bilgi verebilir mi. uzun oldu biraz kusura bakmayin, Rabbim hepimizin kucagini doldursun insallah
Sonuç ne oldu var mı bebek

O zaman tüp bebeğe gerek yok ovulasyon testi ile yumurtladığın günleri değerlendirsene çoğu kişi ne zaman yumurtladığını bilmediği için kalamıyor denemediysen dene derim yardımcı olurum bu konuda

O zaman tüp bebeğe gerek yok ovulasyon testi ile yumurtladığın günleri değerlendirsene çoğu kişi ne zaman yumurtladığını bilmediği için kalamıyor denemediysen dene derim yardımcı olurum bu konuda
Benim bir tüpümde sıvı var ilk önce ameliyat olmam gerekiyor. Diğer tüpümede ameliyat sırasında bakılacak ondada varsa zaten tüp bebekten başka çarem yok malesef :KK43:

Benim bir tüpümde sıvı var ilk önce ameliyat olmam gerekiyor. Diğer tüpümede ameliyat sırasında bakılacak ondada varsa zaten tüp bebekten başka çarem yok malesef :KK43:

Hayırlısı olsun canım en azından çaresi var tedavisi var bende ameliyat oldum şükür geçti bitti korkma herşey olacağına varıyor önce tedavini ol sonra tevekkül et herşey olur Allahın izni ile

Arkadaşlar yardım edin kafam çok karışık ayın 13 de perşembe aksamı oldum catlams ignesi ve şimdi acayıp şekilde göyuslerim agriyor ve 27 sinde 15 gün oluyor inşallah hamileyimdir

Arkadaşlar yardım edin kafam çok karışık ayın 13 de perşembe aksamı oldum catlams ignesi ve şimdi acayıp şekilde göyuslerim agriyor ve 27 sinde 15 gün oluyor inşallah hamileyimdir
Hamile kaldiniz mi acaba en son 2018 de yazmissniz

merhaba kızlar bende yeni üye oldum geçen sene kurtaj oldum bebeğim karnimda ölmüş yine bebek istiyorum ama olmuyor ilk ay klomen kullandım yumurtam büyüdü catlatma iğnesi de vuruldum ama kalamadım 2. Ay da büyümedi 3.aydayım klomen kullandım iğnemi de vuruldum 12 gün oldu Bugün iğnemi vurulali 1 haftadır sol kasigim ağrıyor karnimda bazen oluyor dün baş dönmem oldu bugünde karnimda ve belim de ağrı oldu beklemedeyim yardımcı olur musunuz biraz uzun oldu

Benim de bugün 9.günüm bir kaç gündür kasıklarıma sanki iğne batıyor gibi bugün de üstüm de bir halsizlik, mide bulantısı, ateş basması, baş dönmesi var hiç halim yok bugün bel ağrım da var bakalım hayırlısı

Benim bu gün iğneyi vurdurduğumdan beri kasığımda adet sancım var ve çok fazla gece idrara cikiyorum bu gün iğne yapılmalı tam 14 gün oldu test yapsammi kendimi halsiz hissediyorum

X