Çatlatma iğnesi etkileri

zlmtnz

Sabır...
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2023
410
72
39
Kızlar selam. Bugün çatlatma iğnesi ovitrelle nin iğne vurulan gün dahil 4. Günü. Etkisinin bu kadar kısa sürede azalması normal mi? İşe yaramadı mı acaba ilk 2 gün özellikle de iğnenin 2. Günü ağrıdan kıvarndım ve geçti şu an bişi hissetmiyorum yaşayan var mı arkadaşlar böyle ağrısı kesilenler?

Eklentiler

• 1000004794.jpg
    1000004794.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 23
Benim sadece yaptığım gün çok kasık ağrım olmuştu sonrasında olumsuz oldu deneme
Benim de çok fazla ağrım kalmadı gibi ben de olumsuz olmasından korkuyorum bu 2 denemem Eğer bu da olmazsa tüp bebeğe gideceğiz ki o süreç beni çok korkutuyor

benim de ağrılar 4-5 gün sürmüştü. herkesin bedeni farklı.. bazılarında erken atılıyor vücuttan.. endişe edip stres yapmayın bence

benim de ağrılar 4-5 gün sürmüştü. herkesin bedeni farklı.. bazılarında erken atılıyor vücuttan.. endişe edip stres yapmayın bence
Son birkaç saattir kasık ağrım var batma gibi gerginlik gibi. İnsanın kendini dinlememesi elinde değil ama doğru söylüyorsunuz stres yüzünden de olumsuz etkileniyor her şey. Hayırlısı ne diyelim 😏

Benim de 11. Günüm çatlatm iğnesinin. 3 gün sonra test yapcam bakalım. Bence siz de test yapmayın insan stres yapıyor. Daha çok yeni iğne. Bekleyin.

Kızlar benimde catlatma ignesi kullandım 4 gün önce. Sadece kasiklarda şişlik gibi gerginlik gibi bi his var. Arada batma şeklinde oluyor. Yumurtam çatladı mi catlamadi mi bilmiyorum. Yumurta akı gibi bi lekelenme olmadı öyle olunca çatlıyor diyorlar. O beni tedirgin ediyor

X