Çatlatma iğnesi 8. Gün

anonim21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
13
3
22
Merhaba kızlar ben çatlatma iğnesi vurdum bugün 8. Günüm gidip kan verdim değerim 12.7 çıktı hamilemiyim ?

12 beta hcg zaten testte çıkmaz, testler 20 ve üzerini algılıyo genelde. Şu an hamilesin demek için erken 14.gün tekrar kan testi verebilirsin

12 beta hcg zaten testte çıkmaz, testler 20 ve üzerini algılıyo genelde. Şu an hamilesin demek için erken 14.gün tekrar kan testi verebilirsin
Mrb siz hamilesiniz galiba sizin kaçıncı gün pozitif olmuştu benim ilk igne deneyimim bugün 10.Gün tamamen negatif pozitife dönebilir mi sizce

Mrb siz hamilesiniz galiba sizin kaçıncı gün pozitif olmuştu benim ilk igne deneyimim bugün 10.Gün tamamen negatif pozitife dönebilir mi sizce
Evet dönebilir iğne etkisini bitirmiştir 14. Gün yine dene inşallah vardır. Ben geçen ay 15. Gün kan verdim negatifti 17. Gün regl oldum. Bu ay 8. Gün pozitif çıktı

Ben çatlatma iğnesi kullanmadım ama pozitife dönebilir tabi ki. Sadece 14.günü beklemeniz daha net sonuç almanız açısından iyi olur

Evet dönebilir iğne etkisini bitirmiştir 14. Gün yine dene inşallah vardır. Ben geçen ay 15. Gün kan verdim negatifti 17. Gün regl oldum. Bu ay 8. Gün pozitif çıktı
canım senin yaptıgın erken gebelik mi normal test mi ben normal test yapmıştım bakalım beklıyorum 14. güne kadar dönebilirmiş sonucta tam döllenme ne zaman oldu bilmiyoruz

bende 10.gün test yaptım çok dikkatli bakınca silik bi çizgi var gibi erken gebelik testi yapmıştım 😄 ama erken yapmışım sanırım 14. gün yapsam kesin sonuç verir mi sizce? veya 12.gün kan testi versem

X