Çatlatma iğnesi 7 gün geçti silik pozitif

Moralim bozuldu ya adet olmayı bekliyorum artık bugün olmam lazım normalde ama iğne geciktiriyormus

İğne üzerinden kaç gün geçti canım sen aşı tedavisi görüyor musum yoksa sadece iğne şeklinde mi oldu üzerinden kaç gün geçtiği önemli
Çatlatma iğnesi vurudugum gün hariç bugün 13 gün iğne vurmasaydim bugün adet olmam lazım daha gelen giden yok

İki gün oldu daha adet olmadım bu sabah test yaptım çok çok zorlayınca bir gölge gördüm ama baya zorladım yada ben öyle görmek istedim âdet olacakmışim gibi ağrım oluyor Perşembe günü hastaneye gidecm adet olmayı bekliyorum

Yaa atsana canım görüntüyü bakayım ben de

Hayırlısı olsun canım iğneler için de bilmiyorum ama 3/4 defa aşı öneriyorlar tutmazsa tüpe geçiyorlar ama onda da kullanılıyor diye biliyorum sanıyorum sadece 3 defa kullanılabiliyor olduğunu
Siz hamile kalabildinizmi merak ettim

Bende 9 gün önce başladım 2 gün önce kaset test yaptım silik çıktı 9. Gün yani bugün erken gebelik testi yaptım hiçbirşey çıkmadı

Merhaba benim bugün iğnenin 6. Günü kan verdim 13.27 çıktı sizce daha yükselir mi düşer mi bu değer

Kızlar merhaba bugün çatlatma iğnesinin 12.günü sizce iğnenin etkisi mi gebelik var mıdır

Eklentiler

• 45D8F1A5-D340-4D23-AACE-5858DD372569.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 932
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…