Çatlatma iğnesi 3.deneme

Evet femara +fostimon iğne kullanmıştım onda çatlatma iğnesi oldum (ama ondan önce histeroskopi ve rahim filmi ) sonra da kürtajdan 1 ay sonra denedim iğneyi bu ikinci deneyimin kürtajdan sonra
Kizlar bugün bel ağrısından acillik oldum adete 3 gün var sizce adet olur muyum

Hikayemiz çok benzer bende hsg çekildiğim ay hamile kaldım, bir kaç ay kendim denemek istemiştim nasip oldu çok şükür 🥰 bebeğiniz doğdumu kaç haftalıksınız ?
Kizlar şiddetli bel ağrım var acillik oldum belim çok ağrıyor çatlatma iğnesi 11.gun bata 3 gün var gebelik belirtisi olabilir mi

Umudum yok ama inşallah Allah nasip eder
Stres yapma bende senin gibiyim saat sayıyorum şu günü geçireyim diye ama test yapıyorum ben en azından hazırlıyorum kendimi bu aydan çok çok umutsuzdum tek umudum ettiğim dualarımda çünkü sağda 1 Tane yumurta oluşmuştu ve sağ tüpüm hsg ile ilaçla açılmıştı çok randımanlı çalıştığını düşünmüyordum dua et olacak inşallah

Stres yapma bende senin gibiyim saat sayıyorum şu günü geçireyim diye ama test yapıyorum ben en azından hazırlıyorum kendimi bu aydan çok çok umutsuzdum tek umudum ettiğim dualarımda çünkü sağda 1 Tane yumurta oluşmuştu ve sağ tüpüm hsg ile ilaçla açılmıştı çok randımanlı çalıştığını düşünmüyordum dua et olacak inşallah
Benim de üçüncü denemem her seferinde sağda 1 tane 20 mm😟

X