Çatlatma iğnem tutmadı

kubragc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
76
15
29
Selam kızlar bu ay klomen kullandım ilk defa çatlama iğnesi oldum tutmadı dün adet oldum. Dr bana yumurtaların olgunlaşmış çatlama iğnesi olduğun zaman çatlat demişti niye tutmadı engel olan şey ne acaba benim gibi çatlama iğnesinin faydasını görmeyen varmi

Selam kızlar bu ay klomen kullandım ilk defa çatlama iğnesi oldum tutmadı dün adet oldum. Dr bana yumurtaların olgunlaşmış çatlama iğnesi olduğun zaman çatlat demişti niye tutmadı engel olan şey ne acaba benim gibi çatlama iğnesinin faydasını görmeyen varmi
Bende klomen+ovitrelle kullandım bende de olmadı

Bende klomen+ovitrelle kullandım bende de olmadı
Yarın adetimin 3.cu günü yine gidecem hormonlara bakicak Dr bakalım bu sefer ne ilaç vericek neden tutmadı acaba kuzum iliskiyide düzenli girdim pco velan hastaligimda yok senin neden olmuyordu kuzum

Yarın adetimin 3.cu günü yine gidecem hormonlara bakicak Dr bakalım bu sefer ne ilaç vericek neden tutmadı acaba kuzum iliskiyide düzenli girdim pco velan hastaligimda yok senin neden olmuyordu kuzum
Bana da geçen sene pcos dediler ama ne tahlillerde ne de belirtilerde hiç yoktu ultrasonda görünüyo denildi.Bu sene kontrole gittim başka yere taşındığım için doktora özellikle sordum böyle böyle denilmişti devam ediyo mu diye hayır ultrasonda da tahlildede yok dedi tahliller de temiz çıktı şükür ama bilmiyorum işte 🤷🏻‍♀️

Bana da geçen sene pcos dediler ama ne tahlillerde ne de belirtilerde hiç yoktu ultrasonda görünüyo denildi.Bu sene kontrole gittim başka yere taşındığım için doktora özellikle sordum böyle böyle denilmişti devam ediyo mu diye hayır ultrasonda da tahlildede yok dedi tahliller de temiz çıktı şükür ama bilmiyorum işte 🤷🏻‍♀️
Rabbim belki bu ay verir bize Allah'tan ümit kesilmez zamanı vardır belki daha gittinmi Dr yine peki canım

Rabbim belki bu ay verir bize Allah'tan ümit kesilmez zamanı vardır belki daha gittinmi Dr yine peki canım
Bu ay adetim çok gecikti kan verdim negatifti dün gittim kist olmuş ondan gecikti büyük ihtimalle dedi adet olmam için duphaston verdi olunca gel dedi bakalım

bende ilk defa kullandım ve hiç bir sebep olmamasına rağmen tutmadı doğal çözüm veya başka bir bilgi bulursanız banada yazar mısınız

Alllah Allah kimiside bir iğne olmakla hamile kalıyor bizde niye tutmuyor acaba sinir stres çok üstüne dustgumuz içinmi acaba anlamadım gitti
ve o kadar pişman oldum ki vücudumda alerjik reaksiyon bıraktı süt et ürünlerine karşı vücudum kurdeşen atıyor çözümünü de bulamıyorum

Ben femara kullandım ekstradan 4 tane yumurta geliştirici iğne vurdurdum beşinci gün çatlatma iğnesi yaptırdım ama yine tutmadı sebebini bilmiyoruz.

X