Çatlama ignesi

kubragc

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
83
15
29
Bayanlar benim çatlatma iğnesinin 15.ci günü bugün test yaptım çok silik çıkti birde adet olacak gibi ağrılarım var göğüs ucu hafif açıyor bel sırt ağrısı çekiyorum gebelik belirtisi olabilir miki
IMG20240719114731.jpg

Bayanlar benim çatlatma iğnesinin 15.ci günü bugün test yaptım çok silik çıkti birde adet olacak gibi ağrılarım var göğüs ucu hafif açıyor bel sırt ağrısı çekiyorum gebelik belirtisi olabilir mikiEki Görüntüle 3455192
İğnenin 14. Gününde tam sonuç belli oluyor . Sizin 15. Gününüz ve silik çıkmış hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🥲

Bayanlar benim çatlatma iğnesinin 15.ci günü bugün test yaptım çok silik çıkti birde adet olacak gibi ağrılarım var göğüs ucu hafif açıyor bel sırt ağrısı çekiyorum gebelik belirtisi olabilir mikiEki Görüntüle 3455192
Merhaba bende bu ay femara kullandı. 3 tane 18 m yumurta gelişmişti ve 16 m 1 tane gelişmişti 10 temmuzda ilacı bıraktım doktorum bu ay çatlatma yapmayalım dedi böyle deneyin iki günde bir ilişki dedi şimdi gebelik testi yapsam erken mi olur sizce

İğnenin 14. Gününde tam sonuç belli oluyor . Sizin 15. Gününüz ve silik çıkmış hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🥲
İnşallah vardr canim pazartesi gününü bekliyorum kan vermek için ama pekte umudum yok ağrım var

Merhaba bende bu ay femara kullandı. 3 tane 18 m yumurta gelişmişti ve 16 m 1 tane gelişmişti 10 temmuzda ilacı bıraktım doktorum bu ay çatlatma yapmayalım dedi böyle deneyin iki günde bir ilişki dedi şimdi gebelik testi yapsam erken mi olur sizce
Fermera ne oluyor bende klomen kulldm sonra kontrole gittim Dr yumurtlarim güzel olgunlaşmış dedi sonra iğne oldum

Adetine kacgun var canim belirtilerin varmi

Adetine kacgun var canim belirtilerin varmi
11 gün var 6 temmuzda oldum 10 temmuzda adetim bitti. Ya bu geçen hafta yumurtlama haftamdı il dışındaydık haksızlık felan vardı ama hava değişikliği de olabilir yarın yine şehir dışında olacağım bilmiyorum hemen de gebeliğe yormak istemiyorum umutlanmamak için ben 5 tane düşük yaptım gebe kalıyordum 20 günde düşüyordu

Son düzenleme:
X