Çatlama iğnesi ile gebe kalamayanlar?

hayal_27

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
643
87
29
Kızlar ben şuana kadar 2 defa çatlama iğnesi oldum ilkinde yumurta doktorun istediği boyuta ulasmamisti yinede iğne yaptık çatladı mi çatlamadi mi bilmiyorum ama gebelik oluşmadı. Geçenlerde ikinci çatlama iğnesini yaptık yumurtan çok güzel dedi doktor ve çatlamasini takip ettik çatladı.
Bende polikistik over var inofolic kombi kullanıyorum birkaç aydır. Bilmiyorum ümidimi kaybettim artık sanki çocuğum olmuyor olmayacak gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Çatlama iğnesi en fazla kaç defa denenebilir?

3 ay üst üste deneniyor genelde. olumlu sonuc alınamazsa rahim filmi çekiliyor sonrasında da aşılama, tüp bebek olarak devam ediyor.

ben de 1 ay denedim çatlatma iğnesini. çok güzel yumurtalarım oldu ama gebelik oluşmadı malesef. bir ay ara vermek istedik ve kendiliğinden gebe kaldım. bende de ileri derece pcos var. bazen uzun sürebiliyor yolculuk malesef. esiniz muayene oldu mu?

Ben ilk çatlama iğnesi sonrasi rahim filmi çektirdim tüpler açık çok şükür ama kalp şeklinde rahim var dediler o gebeliğe engel değilmiş ama sonrasında düşükler olabiliyormuş tabi normal doğuranlarda varmış hiç sorun olmadan.ben daha gebe kalamadim bile . Eşimde çok şükür sıkıntı yok. Doktor bana kilo ver dedi şimdi spora falanda yazıldım uğraşicam. Sizin kilonuz nasıldı?

benim kilom normaldi. ama hamile kaldığım ay akdeniz diyeti ve pilates yapmistim. bence onun etkisi de çok büyük oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…