Çatlaklar ve elastikiyet kaybı

soruyorumoyleysevarim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
95
19
20
Kızlar tekrardan selamlar. Aslında ben bu başlıkları açmıştım ama cevap gelmedi. Fakat bu başlıkta açtığım sorulara cevap geldi. O yüzden tekrar bu başlığa da yazmak istedim. Şimdi ben 55 kiloya yakın kilo verdim.

İLK rahatsız olduğum konu çatlaklar. Vücudum çok çatladı. Derin çatlaklar. Tıpkı gebelik çatlakları gibi. Özellikle karın bölgem rahatsız ediyor. Kırışık durmasına yol açıyor. Krem denedim derin ve beyaz olduğu için etki etmedi. Araştırdığıma göre lazerler %40-80 arasında etki ediyormuş. Yaptıranlarınız varsa memnun mu, sonuçları nasıl, eski haline dönüyor mu, yaptırdığı işlem sıkılaştırdı mı merak ediyorum. Ya da bilgi sahibiyseniz de dönüş yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları çok değerli bu süreçte. Bir de doktor adı vermeden fiyat bilgisi verebilir misiniz? Ortalamaya göre para biriktiricem öğrenciyim de. Doktora da danışmaya çekiniyorum param olmadığı için. O yüzden ortalama fiyat bilgisi çok işime yarayacak.

İKİNCİ konuysa sarkmalar. Yaşım genç olduğu için ve sporla verdiğim için aman aman sarkmalarım yok. Bıngıldamalar var. Mikro sarkık gibi. Bunların bir çoğunu sporla hallettim ama yine de tatmin edici sonuç alamadım. Özellikle göbekte. Mesela ayakta düz hatta karın kası çizgileri gözüküyor ama emekleme pozisyonunda deri yığını geliyor. Elastikiyetini kaybetmiş, sıkı değil. Ameliyatlar çok pahalı. Ayrıca öne eğilince gelen göbek için de ameliyat olmak istemiyorum. Bunun ameliyatsız yöntemleri var mı (thermage, ulthera gibi uygulamalar varmış mesela ama detaylı kullanıcı yorumu yok)

çatlaklar konusunda fikrim yok, ama bir sürü ünlü, bütün meşgalesi vücuduna bakmak olan kadınlarda bile olduğuna göre kesin bir çözümü olmasa gerek. ayrıca o ünlü ve güzel kadınlarda bile olduğuna göre sizde bende olduğu için o kadar dertlenmeye de gerek yok bence. ışıltılı vücut yağları var mesela, onları sürünce çatlaklar bile göze batmıyor. göbek konusunda o bölgeye özel bir spor rutini uygulasanız farkeder sanırım. çok güzel kilo vermişsiniz, spor da yapıyorsunuz, eminim gayet fit ve sıkı görünüyorsunuzdur. hiçbirimizin vücudu mükemmel değil, genetik doğuştan gelen özelliklerimiz de var. o kadar kafanıza takmayın

X