Çatlaklar ve Cilt Temizliği için ne kullanıyorsunuz??

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
Slm arkadaşlar, ben daha 10 haftalık hamileyim, ama çatlakların oluşmasından şimdiden korkmaya başladım, çevremdekiler şimdiden önlemini al diyorlar, ama hangi yol etkili bilemiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir?

İkinci sorum ise; ciltteki sivilceler ve yüzde oluşan günlük yağ ve kirleri nasıl temizliyorsunuz? Ben hamile olmadan önceki ürünlerimi kullanamıyorum, kimyasal madde içerdiği için, bir yerde okumuştum, bebekte anomalilere sebep olabilirmiş bu tip ürünler.. Ve yüzümü nasıl temizleyeceğimi bilemiyorum? Siz neler yapıyorsunuz??

slm öncelikle allah size ve bebeğinize sağlık sıhhat versin. Çatlaklar için vücudunuza bebe yağı ve badem yağı sürersen çatlamayı engellemiş olursun.

Bende vücudum için bebek yağı kullanıyorum 7,5 aylık hamileyim hiç çatlağım yok çok şükür :)

slm
bende 5,5 aylık hamileyim bebe yağı kullanıyorum, bu benim 2. hamişliğim ilk hamişliğimdede bebe yağı kullanmıştım ve hiç çatlağım olmadı.. Ama ben bunu alınan kiloya ve genlere bağlı olduğunu düşünüyorum.. Yüzüm içinde Dalinin antibakteriyel sıvı sabununu kullanıyorum çok memnunum herkese öneririm..

X