Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ne kadarmış selin hanım kremin fiyatı
o çocuğun telefon numarasını bana verebilirmisin bende konuşmak istiyorum.

selam arkadaşım contratubex jel evet eczanede pahalı ama yapabilirsen bir genel cerrahi yada plastik cerrahi uzmanına (ssk) yazdır 10 ytl gibi bir rakama aldım bu şekilde ben, bu arada halaaa bir tüp bitmedi epey giden bişi koca bi tüp jel,soğan zarından yapılıyormuş çok kıymetli bir krem nohut tanesi kadar sürmek yeterli oldu bende çatlaklarım hamilelikte oluşmuştu dikey ler ama çok fark etti bende bir kez soyulma yaşadım sonra bir daha olmadı tüylenme falanda olmuyo gerci ilk kullandığım sıralarda FİTO kremde sürmüştüm şuan 4 aydır sadece jeli kullanıyorum çok işe yaradı çokk:teytey:

peki canım nası kullanıyosun bu contratubexi?
ya ben madecassol ve acnelyse kullandım bir haftadan biraz daha fazla bi süre ve acaip etkili olduğunu gördüm.ama çok kaşındırıyolar,geçen gece göğsümdeki kaşıntıdan saat 4e kadre uyuyamadım.sonra daha sürmedim .ama bu gece tekrar sürcm,dyanırım napiyim:))

bunlar da çoooook etkili yani.

iyi de ben de kullandım ve yanık gibi oldu dizkapaklarım ve arkasına dizkapaklarımda yatay şeklindeydi hala aynı fakat arka kısmında da sanki bi güzellik oldu . aslında söylemek istediğim kızarıklık oluşunca geçinceye kadar madecassol kullanın fakat acneltse kullanmayın derim . başka yerlerimde de var çatlak haftada bir kez sürüyorum gözüm korktu da :uhm:

sadece madecassol kullansak olur mu acaba ben acnelysedan korktum yazılanalrı okuyunca

sadece madecassol kullansak olur mu acaba ben acnelysedan korktum yazılanalrı okuyunca

korkmana gerek yok fakat benim gibi kızarınca sürmeye devam etme ve tavsiyem ilk 5 gün hergün sür akşam sabah madecassol sonra 3 günde bir sür fakat kızarırsa sadece madecassol sür bence umarım geçerler a.s

arkadaşlar contratubex hakkında sorum varda nasıl kullanılacak birde ne kadar süre sonunda iyileşme görülüyor bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar contratubex hakkında sorum varda nasıl kullanılacak birde ne kadar süre sonunda iyileşme görülüyor bilgi verirseniz sevinirim

contratubex jeli fito krem kullandiktan sonra kullanmaya başladim yaklaşik 4 aydir kullaniyorum ve çok ciddi işe yaradiğini gördüm kesinlikle tavsiye ederim

her sabah iri bir nohut tanesi kadar sürüyorum ben ama bende sorun karın bölgesinde gerekirse artırabilirsin miktarı günde bir kerede yeterli oluyor masajla sürmekte fayda var,haftada birkezde çatlak bölgesine kese uyguluyorum bu işlemden sonra çatlakların olduğu yerler acıyo kızarıyo ama inan bende çok ciddi düzelme oldu kesinlikle tavsiye ederim kızarıklık olduğu zamanda ben fito kremle beraber sürdüm jeli

arkadaşım çok teşekkürler cevabın için benim çatlaklar fazla karnım belim birde bacaklarım inşallah etkisini görürüm bu durumda bir tüp heralde bana bir hafta gider sürülecek bölge fazla. Arkadaşlar geçen gün gittim yazdırmaya biz devlet hastanesine gidemiyoruz önce revire doktora söyledim ilacı yazabilirmisiniz diye bu arada doktor uzman değil pratisyen ne için dedi ben utana sıkıla çatlaklar için dedim hastaneye sevk gerekir dedi tamam dedim heyecanla sonra boğazım ağırıyor deyince ilaç yazdı ben bekliyorum sevki doktor demezmi ilaç yazdığım için sevk veremem diye başka bir gün gelin o an sinirimden nerdeyse ağlıyıcam ev ve revir o kadar uzakki üstelik oğlumla gitmişim bir sürüde yol yürümüşüm anlayacağınız ilk denemem tam bir fiyasko ben o anda ordan tanıdık birini artı eşimi arıyorum illa alıcam ya ilacı. Ama yok sonuç sıfır ilacı alamadan eve dönüş Kusura bakmayın arkadaşlar biraz uzattım ama daha gerisi de var

Merhaba arkadaşlar ben daha evvelde çok fazla yazı yazdım bu konuda ama siteye uzun zamandır girmiyorum o yazılar silinmiş...hatta yardım amaçlı mail adresimide vermiştim sitede...benim çatlaklarım sanırsam 6-9 ay evvelsine oldu..doktora gittim ve bana contractubex verdi...netten de bir doktorum var bana bilgi verip yardım eden o da bana lierac önerdi ve bende sabah lierac akşam contractubex kullanıyorum 1.5 ay sürdüm şuan çok sürmüyorum vakit kalmıyor..dktora gittim şaşırdı ne kadar ii olmuş die ki daha 4 ay toplam sürcem 2.5-3 ayım daha var...renkleri filan yok oldu belli belirsiz kaldı kli daha süreceğim...sizede önerrim kolay gelsin...ovarak masaj yaparak sürülecek...

kızlar şunu kabul edelim bu çatlaklar geçmeyecek ben madecassol ve acnelyse ayrıca contratubexi kullandım milim değişmedi, aynen duruyo çatlaklar ve geçmeyecekte ancak boyama diye bişey duydum o da sadece görünmez hale getiriyo yani yok etmiyo ismi no line :Saruboceq:umarım işe yarar bence bunu araştıralım artık kremlere boşa para dökmeyelimklava: bence yalan hepsi.:CüvCüv:

arkadaşlar contratubexin işe yaradığını yazmış.madecassolda.ancak benim çatlaklar ergenlikten kalma yani beyaz artık fayda etmiyo yeni çatlaklarda ne olur bilinmez ama gerçekten ısrarla ve düzenle 3 aydır kullandım milim değişmedi:roflol: bana ne tavsiye edersiniz napayım lütfn bilen paylaşsın liearac işe yararmı :Saruboceq:habibullah bey dr yaramaz dedi kullıpta memnun kalan yazsın lütfensenağlama

arkadaşlar bünyeden bünyeye fark var...bana çok iyi geldi bu jel..ama şu da var başlangıç aşamasında iken asıl faydalı dedi doktor sizdekiler çok eski ise çok zor fayda eder ve her cilt aynı cevabı vermez...ama ben kullanıorm daha 1.5 ay oldu resmen yok oldular gibi ki...ayrıyetten lierac da kullanıorum...sabahları lierac akşamları ise contractubex günde 2 kere 2 ayrı jel kullanmaktayım..lierac cildi deriyi güçlendiriyor...contractubex de resmen soyuyor ve yeniliyor...ben faydasını gördüm kullanıp kullanmamak artık sizlere kalmış...herkese bol şans...

ne kadarmış selin hanım kremin fiyatı
o çocuğun telefon numarasını bana verebilirmisin bende konuşmak istiyorum.

ya kusura bakmayın sık giremedim bu ara okuyamadım ama ben msnden görüştüm kendisiyle o bayanın ve 150ytl falandı yanlış hatırlamıyorsam isterseniz size msnini veririm bana özeldenb msj yazarsanız birde siz konuşursunuz ben fazla ikna olmadım yinede siz bilirsiniz

-tatlicadiarzu-selam kızlar ben hamileyken tatlı bağdem yağını önermişlerdi kaşındıkça sürdüm göbeğime, şimdi göbişimde en ufak bi çatlak yok ama kalçalarımda varrrrrrrrr yazılanları okudum çok rahatlatıcı .ben avondan çatlak kremia aldım bakalım bi kullanalım etkisi olursa size yazarım ama etkisi olmazsa yağları(susam kakao vb.) kullanmayı deniycem bide bakalım gitsinde şu çatlaklar her şeyi denemeye razıyım sizede kolay gelsinnnnn!...-tatlicadiarzu-

ben avonu kullandım,bende hiç işe yaramadı ve sonradan aldığıma da pişman oldum.çünkü avon yurt dışında yüzüne bile bakılmayan bi marka.ve yaramamasını geçin zararlı olduğunu bile düşünüyorum.....

şuan madecassol ve acnelyse devam ediyorum.daha bi haftayı doldurmadım aama öyle azaldıki....inşallah yakında tamamen geçtiği haberini veririm:)))

sedasu merhaba...sana br şey söylemek isterim..susam yağı denen şey vücutta çok fazla kıl çıkmasına sebep olan bir yağdır...Bir tanıdık aktara gitti bizim bir bayan güzelleşeceğim diye susam yağı vb bir kaç yağ alıyormuş aktar ne yapacaksınız diye sormuş kadın tv den duydum güzellik adına demiş suratıma süreceğim...Aktar Allah'tan insaflıymışta sakın hanım efendi bu yağlar iyiyapar ama susam yağı vb.kıllanma gibi etkiside var sonra tüylenirsiniz diye uyarmış...O yüzden bence susam değil sen sadeced bağdem yağı kullan derim gene de senin tercihin tabi ama ben uyarmak istedim...

bu karısımı kaç gun kullandın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…