Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ezginin günlüğünü çok severim biliyorsun :KK1:
Ben de gittim dersaneye hocalarımla tanıştım yarın ve öbür gün için bire bir ayarladım dersaneden çıktım biraz da gezdim eve geldim :KK1::KK1:

Biliyorum tatlım ben de bayılıyorum..
Hele bu şarkı beklemekle ilgili olduğundan tam kalbimden vuruyor beni:KK16::KK17:
Nasıl bari kıl tip var mıydı :KK1:
Bire bir ayarladın hımm, 10. sınıf konusu için mi 9. sınıf için mi şekerim? :KK31:

Biliyorum tatlım ben de bayılıyorum..
Hele bu şarkı beklemekle ilgili olduğundan tam kalbimden vuruyor beni:KK16::KK17:
Nasıl bari kıl tip var mıydı :KK1:
Bire bir ayarladın hımm, 10. sınıf konusu için mi 9. sınıf için mi şekerim? :KK31:

Yok yaa canım ne kıl tipi, hocaların hepsi o kadar tatlı, güler yüzlü, iyiler ki. İyi ki kaldolmuşum bu dersaneye dedim. :KK1:
Matematikten 10.sınıf konusu işlicez diğerleri 9.sınıf konuları balım :KK31:

Yok yaa canım ne kıl tipi, hocaların hepsi o kadar tatlı, güler yüzlü, iyiler ki. İyi ki kaldolmuşum bu dersaneye dedim. :KK1:
Matematikten 10.sınıf konusu işlicez diğerleri 9.sınıf konuları balım :KK31:

Oh ne güzel balım adına çok sevindim inşallah hep böyle iyi anlaşırsınız :KK16:
Ve inşallah iyi anlatıyorlardır :KK16:
Tatlım ya matematikte hangi konuyla başlıyorsunuz? :KK30::KK76:

Kızlar bea ayrıldım bitirdim içime sinmeyen bana saçma gelen şeyler oldu o yüzden uzatmak istemedim. Hayırlısı oldu diye düşünüyorum :)

Hoşgeldin canım ben de öykü Damlişkoyla aynı yaştayız liseliyiz takılıyoruz öyle :KK1: Memnun oldum :KK1:

Eylülcüm sen nerelerdesin yaa hoşgeldin sefalar getirdin :KK1:
Hayırlı olsun canımm inşallah hayırlı bir ilişki olur senin için :KK1:

Kuzumm hosbuldum aminn insallah hepimiz icin hayirlisi :) nasilsin nasil gidiyo hayat

X