Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kuzum yani nasıl diiimm, çokda güzel olmuyor açıkcası :KK50:

şeker hamurlu pasta yemiştim bir kere saman gibiydi hamuru gerçekten :KK1: ama kurabiye güzel olur herhaldeee :KK56:
aman o zaman ben hiç uğraşmıyım
:KK53:
görüntüsünden çok tadıyla ilgilenir benimki
gerçi ona şu aralar hiçbirşey yapasım yok :KK47::KK47:

Annem ilk şeker hamurlu kurabiye yapısımda bana Eylül parası neyse veriyim git hazır al lütfen diye yalvarmıstı :KK53::KK53::KK53:

Kendi annemi de öyle görür gibiyim :KK53:
Annem zaten her konuda öyle diyor :KK1:
Pasta yaparken falan dağıtmasam da
Bu kadar uğraşacağına git al diyor pratik kadın :KK16::KK1:

Ay yok ya o kadar uğraşamam ki :KK53:
Ya ben sevdiceğime bir şey yaptırdım aslında ama...
Uzak şehirde şuanda tam 50 gündür görmedik birbirimizi.
Gelince mi versem yoksa 2. yıl dönümümüzü mü beklesem bilemedim ben onu :KK17::nazar:
hımm olsun sen sürekli bir şeyler yaptırma o düşünüp alsın hep :KK53:
ahh ahh daha şimdiden hasretler heee :KK30: bence yıl dönümüzzde yanına bir şeyler daha katarak hediye edersin:KK23:

aman o zaman ben hiç uğraşmıyım
:KK53:
görüntüsünden çok tadıyla ilgilenir benimki
gerçi ona şu aralar hiçbirşey yapasım yok :KK47::KK47:

:KK1: bana göre görüntü de önemli hemde kendim yapıcam o kadarrr uğraşıcam hele bir beğenmesiinnn :KK23::KK4::KK15: :KK1:

hımm olsun sen sürekli bir şeyler yaptırma o düşünüp alsın hep :KK53:
ahh ahh daha şimdiden hasretler heee :KK30: bence yıl dönümüzzde yanına bir şeyler daha katarak hediye edersin:KK23:

:KK1: bana göre görüntü de önemli hemde kendim yapıcam o kadarrr uğraşıcam hele bir beğenmesiinnn :KK23::KK4::KK15: :KK1:

Ona değer değer neler neler yapacağım ben daha ona :KK1:
Eveet hem de o biçim hasretler bir de gelip pansiyonda kalacak...
Ay yazık ya pek vicdansızım ben de :KK53:
Öyle mi diyorsun tatlış sence bir şey armağan etmemeli miyim o gelince? :KK1:

Ona değer değer neler neler yapacağım ben daha ona :KK1:
Eveet hem de o biçim hasretler bir de gelip pansiyonda kalacak...
Ay yazık ya pek vicdansızım ben de :KK53:
Öyle mi diyorsun tatlış sence bir şey armağan etmemeli miyim o gelince? :KK1:

evet tatlışş :KK1: gerek yok yanii ben benimkini 2 ay göremedğim zamanlar oluyor ama en güzel hediye kavuşman zaten seni görmesi:KK16:

tabiki sebepsiz yere içinden gelir küçük bir şey alırsın da her zaman değil alıştırmamak lazım :KK23: güzin abla gibi oldum bee :KK14: :KK53:

kalsın yaa pansiyon daa bişey olmazzz :KK52:

Off moralim çok bozuk kızlar. Anlattığım sebepten dolayı dünden beri hiç konuşmadık. Ne olacak böyle bilmiyorum.. Bugunde bitti hala ses yok halaaa..

Laus, var mı bi gelişme?
Aradı mı senin ki..

Tuğçe ne yaptın bitirdin mi ilişkini konuştunuz mu ?

Sago sanada günaydın..

Canım biz dün akşam buluştuk konuştuk duygusal anlar yaşadık baya bi.
Gitmemek için elinden geleni yapcağını benden vazgeçmek istemediğini söyledi. Gitmezse devam edicez ama giderse bitiririm. Şuan haber bekleme modundayım gibi en son öğlen konuşmuştuk işte.

Canım biz dün akşam buluştuk konuştuk duygusal anlar yaşadık baya bi.
Gitmemek için elinden geleni yapcağını benden vazgeçmek istemediğini söyledi. Gitmezse devam edicez ama giderse bitiririm. Şuan haber bekleme modundayım gibi en son öğlen konuşmuştuk işte.

İnşallah gitmez de mutlu olursunuz :)

bu topiğe ilk gelişimm :KK69: merhaba eylül ben 22 yaşındayım istnbulda yaşıyorum :KK24::KK24:
Hoşgeldin canım ben de öykü Damlişkoyla aynı yaştayız liseliyiz takılıyoruz öyle :KK1: Memnun oldum :KK1:
Kuzumm geldim :))
O sansli adam 3 yil once hayatimda olan sebepsiz yere bitirdigim bi iliskimdi aslinda.. sonra yine kivilcim atese döndü yaniyormm :))

Eylülcüm sen nerelerdesin yaa hoşgeldin sefalar getirdin :KK1:
Hayırlı olsun canımm inşallah hayırlı bir ilişki olur senin için :KK1:

X