Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

evlenirken en düzerken ne ailesinle ne benim ailemden 5 kuruş para almayacağını söyledi. bu konuda çok kararlı. kendisi öğrenc, şu an makine müh olacak.

Louisa tatlım okudum konunu.
Bu hepimizin hayali değil mi sanki ? ne güzel baba evinden çıkacağız telli duvaklı
herkes senle eşine hayran hayran bakacak falan o kadar çok özeniyorumkii..
senin erkek arkadaşın çok büyük düşüncesizlik yapmış. istemiyor olabilir.
belirli kişileri çağırıp daha elit bir yerde yemekli bir şey yapılabilir ama takdir edersinki onun içinde
iyi bir bütçe gerekli. ama bu demek değildirki sen gelinliğinden vazgeçeceksin.
istemiyorsa bile o an ahh aşkkıımm sen ne güzel olacaksın o gelinliğin içinde asıl dese olay bitecek.
tertemiz bi hayalinin karşılığı hakaret olmamalı.. konuşmamalısın bence..
anlayacaktır hatasını

berkay kim laan :26:

Hoşgeldin canım :)

Hoşbulduk tatlım :)
senin konunuda okudum.. sanırım sen biraz fazla abartmışsın..
ekstra bir durum bu. ama eminim telafi edecek
sen sinirli davranma yeterki. böyle zamanlarda yanında olursan emin ol vazgeçilmez olursun.
eğer değer bilen biriyse tabiki

ay tanımıyorum ama sana hemen kanım ısındı güzin abla gibi mübarek

evlenirken en düzerken ne ailesinle ne benim ailemden 5 kuruş para almayacağını söyledi. bu konuda çok kararlı. kendisi öğrenc, şu an makine müh olacak.

Büyük konuşmasın..
Evdeki hesap çarşıya uymaz benden söylemesi..

Hem ayrıca emin ol bu ettiği lafı annen yada baban duysa gerçekten çok bozulurlardı..

Benim annem babam , sevdiğim adamın böyle bir laf etmesine böyle hiç kimseden para almadan kendi başıma yapacağım demesine bozulurdu..

Ha tamam ayaklarının üzerinde durması ve kimseye muhtaç olmaması güzel birşey , ama daha öğrenci diyorsun..
Okul bittiğinde ne olur bilinmez..

Hayırlısı olsun..

Ailene bu adam için karşı gelecek ve tartışmalarda başın dimdik kalacaksa devam etmenden yanayım..
Ama mantığım hayır diyor..

beni böyle basit bir konuda bile yapayalnız bırakan adam için herkesi karşıma alsam ne olur ki. beni yine bir başıma bırakır
düğün için yapacağım masrafla yurt dışına gideriz balayına evimizi istediğimiz gibi döşeriz diyor.
aşk olunca mantığım iptal oluyor benim. o yüzden size danışmak istedim ne yapacağımı bilemediğim için
ne güzel dedin daha ortada düğün yok birşey yok. bende seni hayal ettim bir an beyaz gelinlik ne de yakışırdı sana demesi çok mu zordu ki..

Aslında şuan biz sana ne desek boş..
Bence iyi düşünmelisin..
Kendine bazı konularda söz geçirip yoluna bakmalısın..

Bana sana anlatamadığı bir derdi varmış gibi geldi canım.
böylesi hayale bu şekilde tepki vermesi normal gibi gelmedi bana.
Şu an konuşuyor musunuz?

Tanışırız o zaman
severim insanlara yardım etmeyii :)) seninde almak istediğin bir fikir falan varsa derhal yani
bu topiğin ttuubbaa sı şaşhasıyım :))
Uzun süredir yoktum yeni yeni giriyorum :) Şimdilik yok olursa tıklarım kapını

Büyümüşte ablasına ingilizce cevaplarda verirmiş oy oy..

Cırcır ol cırcır

de get allah korusun

Bana sana anlatamadığı bir derdi varmış gibi geldi canım.
böylesi hayale bu şekilde tepki vermesi normal gibi gelmedi bana.
Şu an konuşuyor musunuz?
hayır konuşmuyorz dediğim gibi ağır laflar etti defol gibi. sadece bu da değil tabi bir sürü şey söyledi bende yazmadım hiçbirşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…