Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kızlar ya sinirlerim bozuldu bende size anlatmak istedim. Berkayla buluşcaktık bu akşam 2 gündür buluşmuyoruz ev bakıyorlar taşıncaklar falan.
Biraz önce aradı aşkım bu akşam gelemiycem ben özür dilerim ev bulduk sahibiyle görüşmeye gitmemiz lazım babama söyledim ama dinlemedi benimde gelmemi istedi dedi.
Sinirlendim tepki gösterdim akşam seninim demiştin ama falan diye kavga ettik. Dünde ev baktıkları için ancak akşam arayabilmişti akşam konuşmuştuk onada tepki gösterdim.
Ben mi her şeyi büyütüyorum ama elimde değil önceki ilişkimde de böyleydim ve belkide bu saçma sapan tavırlarımdan bitiş noktasına gelmiştik. 3 sene iyi dayandı belkide.

canım sen büyütmüşsün evet :KK43: elinde olan bir şey değilmiş ki özürde dilemiş hep böyle olacak değil ya ev taşımak falan o işler çok zor :KK50:

canım bence abartma belki gerçekten zor durumdadır gelemeyecek haldedir bilemiyorum kii :KK50:

canım sen büyütmüşsün evet :KK43: elinde olan bir şey değilmiş ki özürde dilemiş hep böyle olacak değil ya ev taşımak falan o işler çok zor :KK50:

Of kızlar ben neden böyleyim ilişki yürütmeyi bilmiyorum sanırım Atılaydada 3 sene boyunca böyleydim şimdide böyleyim ve bu gidişle çok uzun sürmez bununla.

nasıl yani hangi dediği olmayacak:44:
anlayamadım kusura bakma kafam uçmuş :KK50:

Pardon ama bi evin bi kızı olunca senin annen baban buna müsade etmez..
Beyefendi düğünleri sevmiyor diye , sen gelinlik giyip ağız tadıyla düğününden huzur alamayacak mısın ya ?

Bu ne saçmalıktır..
Tamam düğünleri sevmeye bilir, Düğünleri sevmiyor diye kendi düğününde damatlık giymeyen bir insan var mıdır ?
Bana çok saçam geliyor..

Bence yüz verme..
Eğer çok klas bi yerde belirli ve sayılı konuklarla birlikte düğün yapmak isterse, elini cebine atsın..:KK34:
İnsanların bakışlarını , veya oynamaların hesabını sana kesmesin..

Konuşma bırak , ne yapıyosa yapsın..

Beyefendi düğünleri sevmiyor diye , sen gelinlik giyip ağız tadıyla düğününden huzur alamayacak mısın ya ?

Bu ne saçmalıktır..
Tamam düğünleri sevmeye bilir, Düğünleri sevmiyor diye kendi düğününde damatlık giymeyen bir insan var mıdır ?
Bana çok saçam geliyor..

Bence yüz verme..
Eğer çok klas bi yerde belirli ve sayılı konuklarla birlikte düğün yapmak isterse, elini cebine atsın..:KK34:

Canım benim durumumada yorum yapabilir misin

Bu ne saçmalıktır..
Bana çok saçam geliyor..

Bence yüz verme..

haklısın annem şimdiden hayal kuruyor düğünün böyle olur şunu yaparız bunu yaparız diye. ama o böyle bir konu için benden vazgeçebiliyor

Of kızlar ben neden böyleyim ilişki yürütmeyi bilmiyorum sanırım Atılaydada 3 sene boyunca böyleydim şimdide böyleyim ve bu gidişle çok uzun sürmez bununla.
canım anlayışlı olman lazım biraz.onun yerinde sen olsaydın o sana tavır yapsaydı gelip buraya gerçekten zor durumda kaldım ama bana anlayış göstermiyor kızlar haksız mıyım derdin emin ol
Bebeğim güçlü olmaya çalış burdaki herkes seni çok iyi anlıyor emin ol çünkü hepimiz yaşadık yaşadıklarını.
biran önce geçsin istiyorum
ya aklıma bana söylediği kötü şeyler geldiği için ağlamıyorum şu an
bana sarıldığı öptüğü gözlerime baktığı anı hatırladığım için ağlıyorum

canım anlayışlı olman lazım biraz.onun yerinde sen olsaydın o sana tavır yapsaydı gelip buraya gerçekten zor durumda kaldım ama bana anlayış göstermiyor kızlar haksız mıyım derdin emin ol

biran önce geçsin istiyorum
ya aklıma bana söylediği kötü şeyler geldiği için ağlamıyorum şu an
bana sarıldığı öptüğü gözlerime baktığı anı hatırladığım için ağlıyorum

Anlayış sıfır bende cidden meğer suç Atılayda değilmiş o zamanlar hep öyle düşünürdüm bunda da aynıyım demek ki tek suç bende.
Kendimi düzeltmem lazım bir an önce.

Hep iyi şeyler düşünülüyor nedense çünkü iyi şeyleri düşünmek istiyoruz onları kaybetmemek mutlu olmak istiyoruz gözden çıkaramıyoruz ya ondan yanlış yapılıyor ama işte.

Anlayış sıfır bende cidden meğer suç Atılayda değilmiş o zamanlar hep öyle düşünürdüm bunda da aynıyım demek ki tek suç bende.
Kendimi düzeltmem lazım bir an önce.

Hep iyi şeyler düşünülüyor nedense çünkü iyi şeyleri düşünmek istiyoruz onları kaybetmemek mutlu olmak istiyoruz gözden çıkaramıyoruz ya ondan yanlış yapılıyor ama işte.
düzeltirsin kendini düzeltmek kolay iş karşındakini düzeltmeye çalışmaktan..

Selam kızlar ben geldim :KK3:
ayrılık var sanırım.. canım seni tanımıyorum ama destek olabilirm elimden geldiğince
üzme kkendini herşeyin hayırlısı :KK14:

haklısın annem şimdiden hayal kuruyor düğünün böyle olur şunu yaparız bunu yaparız diye. ama o böyle bir konu için benden vazgeçebiliyor

Bir akşamlık eğlence için senden vazgeçebiliyor farkında mısın ?
Vazgeçme lafları yapıp bir gecelik bir eğlence için , dünyanın en güzel gününü sana yaşatmamak için elinden geleni yapıyor..

Duygunla hareket etme
Mantığınla hareket et..

Gelinlik giymeyen kızlarımızın , ileride bu duygunun uktesini üzüntüsünü içlerinde fazlasıyla yaşıyorlar..

Maddi durumu nasıl ? Düğün işi erkeğin eline bakar..
Belki o kadar boca harca girmek istemiyordur ?

Senin neyin vardı canım ?

Kızlar ya sinirlerim bozuldu bende size anlatmak istedim. Berkayla buluşcaktık bu akşam 2 gündür buluşmuyoruz ev bakıyorlar taşıncaklar falan.
Biraz önce aradı aşkım bu akşam gelemiycem ben özür dilerim ev bulduk sahibiyle görüşmeye gitmemiz lazım babama söyledim ama dinlemedi benimde gelmemi istedi dedi.
Sinirlendim tepki gösterdim akşam seninim demiştin ama falan diye kavga ettik. Dünde ev baktıkları için ancak akşam arayabilmişti akşam konuşmuştuk onada tepki gösterdim.
Ben mi her şeyi büyütüyorum ama elimde değil önceki ilişkimde de böyleydim ve belkide bu saçma sapan tavırlarımdan bitiş noktasına gelmiştik. 3 sene iyi dayandı belkide.

Önce bulunduğun durum için şükret derim..
Sevgilinle 2 gündür görüşemiyorsun ya biz ne yapalım ? Ben asker bekliyorum..
Tamam aydan aya görüşüyoruz ama sen 2 gündür buluşmuyoruz diyince içimden ah çekmek geldi be güzelim.. :)

Öncelikle sakin ol , sinirlerini hiç bozma..
Taşınma işi çok telaşlı ve zahmetli bir iştir..
Söz verdiği halde gelememesini doğal karşıla bence..
Sonuçta babasıyla birlikte ev bakmışlar bütün gün ..

Ha ama o 2 gün içerisinde seni ne sıklıkta aradı ? Veya gün içerisinde ne sıklıkta mesajlaştınız konuştunuz bunu merak ettim..

Tuğçecim bence sinirlerini hiç germene gerek yok..
Fırsat bulur ne yapar ne eder gelirdi diye içinden geçiriyorsundur eminim..
Ama iş ailenin sözüne bakınca, birazcık değişiyor..

Babasından çekinen bir yapısı varsa babası sende geleceksin dediğin hayır ben gidiyorum demesi tartışmaya sebebiyet verirdi.
O zamanda sevgilinin moreli bozulur arada kalırdı..
Onun üzüntüsü sana yansırdı..

Tamam birtanem müsait olduğunda buluşuruz demen onu buluşma konularında daha ısrarcı yapar :-) Tepkini yeri geldiğinde içinde yaşa..

X