Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hoşbuldum kuzum neler oluyo siz ayrıldınız mı :26:

evet canım ayrıldık duyan şaşırmıyor o derece komik bir duruma düşürmüş bizi
haketmiyor çok denedim çok şans verdim olmuyor büyümeye ihtiyacı var
ayrıldık bitti daha benim gücüm kalmadı tavrını çekecek :KK50:

sebep ne peki sagom :26:
len pekmezto nerelerdesin :KK53:

sorunları vardı kuzum sinirini stresini benden çıkardı hep yeter bende insanım bir tek sorunu olan sen değilsin kendine gel artık dedim
mutsuzluğumu gördü gitti oda yolu açık olsun ben inancımıda gücümüde kaybettim artık bizden olmaz kesinlikle

sorunları vardı kuzum sinirini stresini benden çıkardı hep yeter bende insanım bir tek sorunu olan sen değilsin kendine gel artık dedim
mutsuzluğumu gördü gitti oda yolu açık olsun ben inancımıda gücümüde kaybettim artık bizden olmaz kesinlikle

Hayırlısı olsun diyelim kuzum.

Enee sagom ya hayırlısı olsun üzülme sen elinden gelenin fazlasını yaptım balım :26:

Beyin depresyonlardayım ben :KK37: Ayrıca 20lik diş çıkartıyorum azap resmen :KK14:

Enee sagom ya hayırlısı olsun üzülme sen elinden gelenin fazlasını yaptım balım :26:

Beyin depresyonlardayım ben :KK37: Ayrıca 20lik diş çıkartıyorum azap resmen :KK14:

Evet ikisinide biliyorum tubikten aldım depresyon haberini ama nedenini bilmiyorum burdan mı anlatırsın özelden mi :KK1:

hadi yaaaa :KK50:
kuzum ağlama niye ağlıyorsun :KK25:

Annem hiç akıllanmayacak kii :KK47:
3. basışı bu :KK1:
2 kez mutfak çekmecelerimiz değişti,evimizin su sorunu var sürekli su kesintisi yaparlar.
E be kadın madem su gitti biliyosun niye o bulaşık leğeni lavobonun altındaa ?
Evde yok telefonu kapalı ulaşamıyorum sinirlerim boşaldı iyice görünce şarıl şarıll :KK43:
Sen nası oldun canımm

X