Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

evet bebeim ya banada fikir olur hem elinde kaldım ya bu hediyelerin
ama kutuya bayıldım çok şeker :)) peki kaatlara yazacğın şeyler bellimi kuzum ya 365 tane olmasına gerek olmasın nolur

Henüz belli değil onlar balım bakalım zaman içinde belirleriz :)

nasıl yani?
herşey iyiye gidiyordu.. ne oldu hayatım bir anda:26:

Dün gece tartıştık falan demiştim ya bitanem.
Benim fevri davranışlarımdan bıktığını kaç kere düzelcem deyip düzelmediğimi söylemişti yok olmuyor işte bilmem ne diyip eski konular açılmıştı onlardanda tartıştık çok sinirliyim şuanda ya uyuyalım ya da ağır konuşcam dedi.
Uyuduk neyse sabah ben mesaj attım normal konuşuyorduk aklıma takıldı ayrılmak mı istiyorsun eğer öyleyse ben bu kadar çabalamayım boşuna bizim için dedim.
Oda olmuyor görüyorsun kendinde demelere başladı yine. Bende bitti mi diye mesaj atıyorum cevap vermiyor amacı ne bunun

Çok şaşırdım ama o bitirmeye çalışıyo gibi..

nıye boyle yapıyor bu senınkı yaa
gercekten ayrılmak ıstese dusunmezdı kı bu kadar atardı hemen mesaj bıttı dıye ,
ama amacı ne kı senı bu kadar uzuyo anlamadımm

ne yapmaya çalışıyo ki

nıye boyle yapıyor bu senınkı yaa
gercekten ayrılmak ıstese dusunmezdı kı bu kadar atardı hemen mesaj bıttı dıye ,
ama amacı ne kı senı bu kadar uzuyo anlamadımm

Bende öyle düşündüm bi yandan bitirmek istese üzülmemi falan düşünmez atardı bi mesaj bitti diye derdi ne

Bende öyle düşündüm bi yandan bitirmek istese üzülmemi falan düşünmez atardı bi mesaj bitti diye derdi ne
yani bitirmek varsa aklında üzülmenide göze almıştır yani biliyo senın onu sevdığını cunku..
çok garip bi durum napmaya calısıyo cözemedim

ama bu kadar nazda fazla hayatım ya.
sanki seni usandırmakk istiyormuş gibi,hani erkeklerin aklınca bi fikri var ya kız benden ayrılırsa sorun olmaz peşimde koşar tarzında.
ama kendisi ayrılırsa gurur yapar sana dönemez. kapıları kapatmak istemiyor sanırım. uyuz oldum

Anlamadım bitanem ben bitmesinden korkuyorum sorup duruyorum bitti mi ayrılmak mı istiyosun diye ondan mı acaba :26:

canım sen bir sakin ol msj atıyorsan atma daha bekle bir sınav stresiydi dedesinin stresiydi falan belki bunalımdadır belki yanlış bir şey yapmamak için cevap vermiyordur kendi haline bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…