Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

ama bu kadar nazda fazla hayatım ya.
sanki seni usandırmakk istiyormuş gibi,hani erkeklerin aklınca bi fikri var ya kız benden ayrılırsa sorun olmaz peşimde koşar tarzında.
ama kendisi ayrılırsa gurur yapar sana dönemez. kapıları kapatmak istemiyor sanırım. uyuz oldum :KK47::KK47:

Kuzum o kendiside ayrılsa bana eninde sonunda dönüyor zaten yani bunu düşündüğünü sanmıyorum ama amacı ne beni yalvartmak mı :26:

canım sen bir sakin ol msj atıyorsan atma daha bekle bir sınav stresiydi dedesinin stresiydi falan belki bunalımdadır belki yanlış bir şey yapmamak için cevap vermiyordur kendi haline bırak

Mesaj atmayı kestim bebeğim ya bide bişey demeden bitirmiş olursa kalbime iner :KK14:

Kuzum o kendiside ayrılsa bana eninde sonunda dönüyor zaten yani bunu düşündüğünü sanmıyorum ama amacı ne beni yalvartmak mı :26:

en iyi sen tanıyosun bebeğim. ozaman bu ayrılmayı düşünmüyor aklında ayrılık olan insan niye cevapsız bıraksınki.
yalvartmak istiyor heralde

en iyi sen tanıyosun bebeğim. ozaman bu ayrılmayı düşünmüyor aklında ayrılık olan insan niye cevapsız bıraksınki.
yalvartmak istiyor heralde

Günlerdir yalvarıyorum bebeğim hoşuna gidiyor herhalde bi iki gün sessiz kaldım bişey demedim ya yokluyor sanırım aklınca.

Günlerdir yalvarıyorum bebeğim hoşuna gidiyor herhalde bi iki gün sessiz kaldım bişey demedim ya yokluyor sanırım aklınca.

sanırım.
çok tuhaf ya en sevmedğim şey belirsizlik. bitiyorsa bitsin devam ediyorsada etsin
ayrılmak istiyorum ama şuan değil der gibi saçmalığa bak

X