Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Yok bebeğim düzelmedi yapcak bir şeyim kalmadı sanırım çünkü yumuşamıyor ya soğudu ya bana hala ceza vermek istiyor bilemiyorum.
Bu arada hoşgeldin

hoşbuldum kuzum,
bence ceza veriyor sana kendince , çünkü unutma senınkının bı kopyasıda bende var artık cozdum onu :)

Önemsiz olaylarda mı fevri çıkışların oluyodu kuzum :26:

Hep oluyosa kötü bi durum o kuzum Ama düzeltmeye çalışıyomuşsun en güzelini yapıyosun yani aman banane beni seven böyle sevsin de diyebilirdin sonuçta farkındasın bu durumun sorunlara yol açtığının

Geçmiş olsun canım ya kaza konusunda :26:

Size gelince dee bence eninde sonunda görücek ne kadar çabaladığını ve bu davranışlarından vazgeçicek balım

Nerden biliyo baban buraya üye oldugunu

Gece gündüz burdayım ya napıyosun diyo forumdayım diyorum ben de üye olucam artık ne yazıyosun çok merak ediyorum diyo

Gittiler mi şimdi kuzum misafirin gelmesi bile geriyor beni nedense

Gittiler balım gittiler oh derin nefes aldım aslında ben gerilmiyorum beni annemin stresi geriyo

[video=youtube;kYYUkxKUNMw]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kYYUkxKUNMw[/video]
Hahaha kızlar siz de izleyin siz de gülün

Cemile Kura diyo ya teyze ona da bayılıyoree

Evet bebeğim önemsiz olaylarda fevri çıkışlarım var kendime göre haklıyım ama haksız oluyorum böyle yaparak.
Düzeltmekte kararlıyım sabredip halledicem inş bu konuyu.
Teşekkür ederim sağol kuzum biraz zamana bırakmam lazım artık oda eninde sonunda düzelir herhalde :)

o kadar benziyor ki hemde
bazen benım cezalarım 20 gunu buldugu oluyo takma kafana uzme kendını

Ben şaşkınlık içerisindeyim kuzum çünkü 3 gün küs kalamazdı şimdi bi bakıyorum 10 gün olmuş ama bu sefer patladı eminim o patlamasaydı bende farkına varmayacaktım bu hareketlerimin :)

Ben şaşkınlık içerisindeyim kuzum çünkü 3 gün küs kalamazdı şimdi bi bakıyorum 10 gün olmuş ama bu sefer patladı eminim o patlamasaydı bende farkına varmayacaktım bu hareketlerimin :)

herseyde bı hayır vardır canııım yıpratmaya değmez kendini salla gitsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…