Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Kuzum hem soğuk zaten hemde arayıp sormuyor yani çok çok nadir.
Kaza yaptığı gün aradığında aşkım demişti nasıl olduysa alışkanlıktan sanırım oda devamı gelmedi.

Hmm canım sen sıkma canını. Sen kendini düzeltmeye çalışıyorsun, onu geri kazanmaya çalışıyorsun.. Gerisi boş bence.. Sana yeniden güvendiğinde eskisi gibi mutlu olucaksınız.

Öyle balım denk gelemedik sanırım :44:

Gitti kuzum 11.günü bugün

Sen nasılsın ne var ne yok? Sorunlar var galiba yine :26:

Allah kavuştursun balım iyisin bi sorun yok demi ?
Evet sorunlar var yine 2-3 aydır sorunlar peşimi bırakmıyor zaten. Anlatmıştım burda ben yüzüğü attım vs diye ondan beri adam akıllı konuşmuyoruz 10 gün oldu.

Hmm canım sen sıkma canını. Sen kendini düzeltmeye çalışıyorsun, onu geri kazanmaya çalışıyorsun.. Gerisi boş bence.. Sana yeniden güvendiğinde eskisi gibi mutlu olucaksınız.

Umarım bitanem benim ne beraber ne ayrı gibiyiz şuanda zaten. Bende kendimi düzeltmekte kararlıyım ilk önce kendim için.
Bakalım zamana bıraktım en sonunda.

Enem ben oraları falan kaçırmışım hep :26:

Neden attın ki kuzum yüzüğü :26:

Kaza demişsin ne kazası

İyiyim ben bitanem bi sıkıntı yok şimdilik şükür

Arada geliyolar da atlatıyorum bi şekilde işte

Ay kuzum büyük bi sebebi yok ama sinirlerime hakim olamıyorum fevri çıkışlarım vardı hep 2 buçuk senedir bağırır çağırırdım bu ilk atışım değil zaten.
En sonunda patladı 10 gündür konuşmuyor benimle arayıp sormuyor çaresiz bi durumdayım yani. Kazada önemli bir şey değil geçen gün kaza yapmıştı arabayla aramıştı da o yani.
Senin adına çok sevindim hep mutlu ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…