Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Aynen ya bence zaten uzaktan da olsa bi akrabalık çıkcak :KK1:

Benimki de zaten bak firar ederim kaçak olurum telefon getirmezseniz diye getirtti telefonu :KK1:

Evlenmeden yolla kız evlenince daha zor olur bence :26:

Hoşgeldiiin :KK3:

Nasılsın Esmer :KK61:

Akraba olabilirler :KK1: Hatta dedelerinin ismi aynıydı ben dedim ki aha bunlar akraba :KK1:
Ama biri çikletçi biri başka bişiydi :KK1: :KK1: :KK1:
Sen dua et gitti benimkinin gidesi yok hiç :KK1:
Evlenemeyiz gitmezse :KK1:

Akraba olabilirler :KK1: Hatta dedelerinin ismi aynıydı ben dedim ki aha bunlar akraba :KK1:
Ama biri çikletçi biri başka bişiydi :KK1: :KK1: :KK1:
Sen dua et gitti benimkinin gidesi yok hiç :KK1:
Evlenemeyiz gitmezse :KK1:

Ona çikletçi diyolar ama mesleği o değildi biliyosun di mi kız :KK1:
Eninde sonunda gidecek kuzum ya kaçışı yok :KK14: Ha 30una kadar erteleyebilirse bedelli yapar en kötü :KK1:
Evet aslında gitti diye üzülüyorum ama bi yandan da bi engelden daha kurtulcaz diye seviniyorum yani çünkü daha benimkinin mesleği de oturmamış çömelmiş dicem sonra kendimden tiskincem :KK53:

Oha olum ziyaretci 4 olmuş :KK1:

Yaa bizim evde misafir varda iş bitmiyo bi türlü oturma organım yer görmedi bi :KK1:
Sanırım bu kez kesin geldim canlar:KK1:
esmerim hoşgeldin :) nerelerdesin :)

Ona çikletçi diyolar ama mesleği o değildi biliyosun di mi kız :KK1:
Eninde sonunda gidecek kuzum ya kaçışı yok :KK14: Ha 30una kadar erteleyebilirse bedelli yapar en kötü :KK1:
Evet aslında gitti diye üzülüyorum ama bi yandan da bi engelden daha kurtulcaz diye seviniyorum yani çünkü daha benimkinin mesleği de oturmamış çömelmiş dicem sonra kendimden tiskincem :KK53:

Biliyom balım başka bişey olduğunu :KK1:
Ama akraba olmasalar bile tanışıkdırlar öyle çok büyük bi yer değil sanırım orası ben fotoğraflarını görmüştüm de emin değilim :KK1:
Hiç üzülme en büyük engelden kurtuldunuz iş nasılsa bulunur erkek adam her şekilde ekmeğini bulur olmadı sende çalışırsın .
Benim herife anlatamıyorum ki bunu gözünü para hırsı bürüdü birikim yapmadan gitmem diye :KK1:

Ama akraba olmasalar bile tanışıkdırlar öyle çok büyük bi yer değil sanırım orası ben fotoğraflarını görmüştüm de emin değilim :KK1:
Hiç üzülme en büyük engelden kurtuldunuz iş nasılsa bulunur erkek adam her şekilde ekmeğini bulur olmadı sende çalışırsın .
Benim herife anlatamıyorum ki bunu gözünü para hırsı bürüdü birikim yapmadan gitmem diye :KK1:

Birikim yapınca nolcakmış askerde :KK1:Bide nasıl birikim yapıyo bankaya mı yatırıyo ? :26:
Bizde düşünüyoruz da ortak bi hesap açalım birikim yapalım diye:KK53:

Oha olum ziyaretci 4 olmuş :KK1:

Yaa bizim evde misafir varda iş bitmiyo bi türlü oturma organım yer görmedi bi :KK1:
Sanırım bu kez kesin geldim canlar:KK1:
esmerim hoşgeldin :) nerelerdesin :)

Aahahahh oturma organııı :KK1:
Sanırım birazdan bende kaçıcam mesaim bitiyoo :KK14: :KK1: :KK1:
eve çıkar çıkmaz dönerim ama aranıza :KK1:

selam kızlarr
misafrlerimiz var bir hafta yatılı
o yüzden çok giremiyorum :KK50:
sizler nasılsınız
bi halinizi hatrınızı sorayım dedim

Napcakmş olum askerde parayı :KK1:

Benimkinin hiş parası yok yazık valla biriktiremeden gitti. Artık akrabalardan gelecek bi şekilde :26:

Ben fotoğraf da görmedim ama küçüktür bence de tanışıklardır :KK1: Yarın bi gün ev gezmesinde beni evinde falan görürsen şaşırma :KK53:

Önce okula gitmem lazım benim ilk 5 sene falan sonra çalışçam :KK1: Ama cidden en sıkıntılı dönem askerlik ya psikoloji falan bırakmıyo insanda :KK37:

Napcakmş olum askerde parayı :KK1:

Benimkinin hiş parası yok yazık valla biriktiremeden gitti. Artık akrabalardan gelecek bi şekilde :26:

Ben fotoğraf da görmedim ama küçüktür bence de tanışıklardır :KK1: Yarın bi gün ev gezmesinde beni evinde falan görürsen şaşırma :KK53:

Önce okula gitmem lazım benim ilk 5 sene falan sonra çalışçam :KK1: Ama cidden en sıkıntılı dönem askerlik ya psikoloji falan bırakmıyo insanda :KK37:

Askerden sonrası için birikim yapıyo balım :KK1:
Hahah olabilir valla bizim orda yazlık evimiz var :KK1:
Millet sahil beldesine yazlık yaptırır biizim yazlığımızın olduğu yere bak :KK1:
Görümceklerlen kalırmışıız plan hazırr :KK53:
Benimkinde zaten yokki psikoloji ben zorluk çekmem hiş :KK1:
Sen tükanı açınca benide yanına işci alsana yaa :KK1:

Hoşbuldum sarışınım :KK1:

Ya ben sarışın değilim değilim iştee :KK1: :KK1:

Aahahahh oturma organııı :KK1:
Sanırım birazdan bende kaçıcam mesaim bitiyoo :KK14: :KK1: :KK1:
eve çıkar çıkmaz dönerim ama aranıza :KK1:

Çıbık gel ama :KK61:

selam kızlarr
misafrlerimiz var bir hafta yatılı
o yüzden çok giremiyorum :KK50:
sizler nasılsınız
bi halinizi hatrınızı sorayım dedim

İyiyiz canım bi değişiklik yok işte :KK1: Sen nasılsın??

Kızlar ben de tıkınmaya kaşçam birazdan :KK1:

Bu arada babam da üye olcakmış buraya adını da ayla koycakmış beni kontrol etçekmiş ne yazdığımı çok merak ediyomuş :KK53: Ayla rumuzu görünce dağılalım tamam mı :KK1:

Ne orcinal bi ailem var :KK53::KK37:

Askerden sonrası için birikim yapıyo balım :KK1:
Hahah olabilir valla bizim orda yazlık evimiz var :KK1:
Millet sahil beldesine yazlık yaptırır biizim yazlığımızın olduğu yere bak :KK1:
Görümceklerlen kalırmışıız plan hazırr :KK53:
Benimkinde zaten yokki psikoloji ben zorluk çekmem hiş :KK1:
Sen tükanı açınca benide yanına işci alsana yaa :KK1:

Bizim bi yazlığımız bilem yok :KK53:

İstanbulda metrobüs durağına yakın ev yaptırıyoz :KK53::KK53:

Sen görümcenin ağzını burnunu dağıtırsın ki kalamazsınız birlikte :KK1:

Olur alırım tabi çırak olursun :KK53::KK49:

X