Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Evet ne kaa uyumlusunuz hayranım ben size zaten :KK53:
Senin herifin içindeki öküz kalıcı gibi görünüyo kız burdan :KK53: Birbirlerini çok sevmişler ayrılmaya niyetleri yok :KK53:
Dün üş harfliler vardı ama :KK1:

Kış ziyaretçiler kışş kış :KK4::KK53:

Benim herife görünüyolar arada galiba kız aklı gelip gidiyo :KK1:
Kalsın kerpetenle içini oyar çıkarırım öküzümün :KK1:
Bu ziyaretçiler bizi gözlüyo tırsıyorumyaa :KK1:

Telefonu suratıma kapattı ben tekrar aradım öyle kapatılmaz böyle kapatılır dedim kahkaha attım kapattım :KK1:
Şimdi hiç bişey olmamış gibiyiz :KK1:
Yakalatmaz kuzum yaa herkes kullanıyo orda komutanı falanda iiyse bişeycik olmaz korkma sen :KK1:
İkimizde şapşiriğiz sevilmeyecek gibi değilizz ayy çok şımardımm :KK1:
Görmediğin daha iyii yavrum çok yıprandılarr iğrenşlerr :KK1:

Ne kaa uzunlar? Çok mu uzunlar? Çok uzunlarsa ben beğenirim zaten her türlü :KK53:

Pek mi tatlıyız ne :KK37: Ben de şımardım :KK1:

İyi hadi düzelin o zaman kuzum boşver istiyosan bi daha ara bi daha suratına kapat sinirini çıkarana kadar :KK53:

Hadi inşallah yakalatmaz balım ya komutanları falan iyiymiş de ne biliyim daha 10 gün oldu gideli ankesörlüyle kanka olcaktık daha falan erken geldi bana bu :KK1: :KK53:

Ne kaa uzunlar? Çok mu uzunlar? Çok uzunlarsa ben beğenirim zaten her türlü :KK53:

Pek mi tatlıyız ne :KK37: Ben de şımardım :KK1:

İyi hadi düzelin o zaman kuzum boşver istiyosan bi daha ara bi daha suratına kapat sinirini çıkarana kadar :KK53:

Hadi inşallah yakalatmaz balım ya komutanları falan iyiymiş de ne biliyim daha 10 gün oldu gideli ankesörlüyle kanka olcaktık daha falan erken geldi bana bu :KK1: :KK53:

Yerim seni nohut kafaaa sorulara bak :KK1:
Çok uzun değiller ama uzunlar :KK1:
Kontörüme kıyamam ben :KK1:
Yakalatmaz kız böylesi daha iyi ne etcen ankösörlüyü falan deli manyak :KK1:

Pazar günleri sokağa çıkma yasağı olsada çalışmasam evde uyusamm ne güzel oluuurr :KK49:

Kaşta kalktın bugün ki :44:

Benim herife görünüyolar arada galiba kız aklı gelip gidiyo :KK1:
Kalsın kerpetenle içini oyar çıkarırım öküzümün :KK1:
Bu ziyaretçiler bizi gözlüyo tırsıyorumyaa :KK1:

Enem gitmiyolar da haa ne okuyolarsa bu kadar :KK19:

Offf çatlak ya nası güldüm arada aklı mı gidip geliyoo :KK1::KK1: Dünkü face muhabbetinden sonra bize de görünecekler bak gör :KK53: Bugün komikli günündesin yine sen :KK9:

Çıkarırsın senden beklenir :KK53:

Yerim seni nohut kafaaa sorulara bak :KK1:
Çok uzun değiller ama uzunlar :KK1:
Kontörüme kıyamam ben :KK1:
Yakalatmaz kız böylesi daha iyi ne etcen ankösörlüyü falan deli manyak :KK1:

Kestirçen mi yani şimdi sen :KK43: Olmaaaz :KK45:

Burdan bakımlara bak bakım yap toparla saşlarını kestirme :KK20::KK53:

Yaa biz çok konuşunca yine kavga etmeye başlarız geceye kavgalı oluruz büyük ihtimal :KK53:

Ondan çok istememiştim bi de gitmeden önce çok yıprattık zaten birbirimizi biraz ara girmiş olcaktı ama yok durur mu telefonu olcak yanında ki her adımımı haber vercem :KK37:

Kaşta kalktın bugün ki :44:

Enem gitmiyolar da haa ne okuyolarsa bu kadar :KK19:

Offf çatlak ya nası güldüm arada aklı mı gidip geliyoo :KK1::KK1: Dünkü face muhabbetinden sonra bize de görünecekler bak gör :KK53: Bugün komikli günündesin yine sen :KK9:

Çıkarırsın senden beklenir :KK53:

Kış kış üş harfliler kış kışşşş :KK1:
Biz varken daha çok geliyolar bunlar :KK1:
Evet aceyip gülesim var benim bugün yeaa :KK1:
Kız böyle konuşuyorum üş beş harfli diye duş alırken aklıma geliyolar :KK1:
Çoh pis bişiy oluyo o zaman :KK1:

3 ziyaretci ne yaauu bizim topiği dışarıdan takip edenler var :KK53:
Nabersiniz len ?
pret gelmiş dün sabah görünce yazdım burdan ona ama bi aktım ki sonra yine gitmiş.
Çok sevdiği topiğindeki arkadaşları gelince kaşmış sanırsam.

Kestirçen mi yani şimdi sen :KK43: Olmaaaz :KK45:

Burdan bakımlara bak bakım yap toparla saşlarını kestirme :KK20::KK53:

Yaa biz çok konuşunca yine kavga etmeye başlarız geceye kavgalı oluruz büyük ihtimal :KK53:

Ondan çok istememiştim bi de gitmeden önce çok yıprattık zaten birbirimizi biraz ara girmiş olcaktı ama yok durur mu telefonu olcak yanında ki her adımımı haber vercem :KK37:

Kestirmicem zaten kuzum ya kuaför yok doğru düzgün istediğim gibi kesmiyolar kii :KK1:
Bakıyım sonra bi ara :KK1:
Biz niye bu kadr birbirimize benziyozki bende gitsede şöyle rahatlasam kafam rahat olsa nerde olduğunu bilsem herşey yoluna girse diyorum gitmiyo :KK1:
Benimkide gitse ne yapar eder o telefonu götürür :KK43:

Kış kış üş harfliler kış kışşşş :KK1:
Biz varken daha çok geliyolar bunlar :KK1:
Evet aceyip gülesim var benim bugün yeaa :KK1:
Kız böyle konuşuyorum üş beş harfli diye duş alırken aklıma geliyolar :KK1:
Çoh pis bişiy oluyo o zaman :KK1:

Aynen la ben de burda konuşuyom konuşuyom sonra gece tek başıma ayakta kalınca çok tırsıyorum :KK1:

odaya kapatıyorum kendimi sanki gelemiceklermiş gibi :KK53:

Evet bence de bizi çok seviyolar çok komikliyiz biz :KK53:

Nabersiniz len ?
pret gelmiş dün sabah görünce yazdım burdan ona ama bi aktım ki sonra yine gitmiş.

zaten canı sıkılınca geliyo kendi dedi sabahları kimse olmuyo bende buraya geliyorum burdada olmuyo diye amaaannn :KK53:

Off benim yine kaçmam lazım sinirimden çatlıycam şimdi gerçekten çatlak olucam he of !

Nabersiniz len ?

Naberiz ben iyiyim len sen nabersin :KK1:

Kestirmicem zaten kuzum ya kuaför yok doğru düzgün istediğim gibi kesmiyolar kii :KK1:
Bakıyım sonra bi ara :KK1:
Biz niye bu kadr birbirimize benziyozki bende gitsede şöyle rahatlasam kafam rahat olsa nerde olduğunu bilsem herşey yoluna girse diyorum gitmiyo :KK1:
Benimkide gitse ne yapar eder o telefonu götürür :KK43:

Biz de aynıyız bizimiler de aynı Tubik :KK53:

Diyo zaten keşke ilk günden götürseydim aramadılar bile doğru düzgün diye. Naptığımı bilemedi ya her saniyemi şu 10 gündğr çok stres yaptı kuzum :KK1:

zaten canı sıkılınca geliyo kendi dedi sabahları kimse olmuyo bende buraya geliyorum burdada olmuyo diye amaaannn :KK53:

Ayrıca bayadır da oluoyr birileri ben çook gördüm onun online oldugu zamanlar biz burada sohbet ederken hiç uğramadığını aman neyse ya şu an çok sinirliyim zaten ..

Naberiz ben iyiyim len sen nabersin :KK1:

Biz de aynıyız bizimiler de aynı Tubik :KK53:

Diyo zaten keşke ilk günden götürseydim aramadılar bile doğru düzgün diye. Naptığımı bilemedi ya her saniyemi şu 10 gündğr çok stres yaptı kuzum :KK1:

Aynılar kuzum bilmesem kardeş bunlar dicem :KK1:
Benimki bunalıma girer asker kaçağı olur :KK1:
Biz evlenmeden girmeyecek sanırım bu :KK1:

Aynılar kuzum bilmesem kardeş bunlar dicem :KK1:
Benimki bunalıma girer asker kaçağı olur :KK1:
Biz evlenmeden girmeyecek sanırım bu :KK1:

Aynen ya bence zaten uzaktan da olsa bi akrabalık çıkcak :KK1:

Benimki de zaten bak firar ederim kaçak olurum telefon getirmezseniz diye getirtti telefonu :KK1:

Evlenmeden yolla kız evlenince daha zor olur bence :26:

Hoşgeldiiin :KK3:

Nasılsın Esmer :KK61:

Son düzenleme:
X